Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol tudna ismerkedni egy 24...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudna ismerkedni egy 24 éves srác?

Figyelt kérdés
elköltöztem otthonról távol a haveroktól barátoktól és egyedül vagyok,társkeresőkön és egyéb ismerkedős oldalakon nem válaszolnak -.-
2011. aug. 4. 21:29
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
mert azt mondom lennék 8 éves leülnék a homokozóba azt úgy is oda csapódnak hozzám,de ennyi idős korban olyan nehéz haverkodni,másfél éve vagyok távol otthonról elég szar így. Képet nem töltök fel magamról sehová,jobb egy kis anonimitás
2011. aug. 4. 21:38
 12/18 anonim ***** válasza:

én is hasonló korú vagyok és engem is érdekelne ez

ugye ebben a korban az ember már befejezte a tanulást szóval nem lehet kényelmesre venni a figurát hogy osztálytársat évfolyamtársat leszólítok aki számára mégse vagyok vadidegen.

buli,strand biliárdszalon és hasonlók.....ide ugye nem egyedül járnak a csajszik hanem a palijukkal

akkor tényleg hol?

2011. aug. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Nekem írhatsz :) 21/l
2011. aug. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
24 éves vagy? Akkor itt a válasz BÁRHOL!!! :DDD pl.: utcán, edzőteremben, kajáldában, parkban, fesztiválon sok szerencsét :D
2011. aug. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
nem jó, most hogy néz i ott van egy pár fős társaság,én meg oda megyek egymagam szevasztok leszünk barátok? vagy ha akár egyedül is van akkor is :D kisit hülyén jön le a dolog elég égő xD fesztiválokra meg nem járok egyedül,meg nem is áll hozzám közel az olyasmi zene
2011. aug. 4. 21:48
 16/18 anonim ***** válasza:
azért ne temesd magad 24 évesen:) légy nyitott!
2011. aug. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

sztem a netes társkeresős bigyókat hagy ! aki neten keres magának társat eléggé szánalmas figura.

sétálj.vagy mondjuk reggelente fuss. vegyél egy kutyát sétáltasd :D ennyi.

2011. aug. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

A szemközti irodaházban:

http://www.youtube.com/watch?v=uy0HNWto0UY

2011. aug. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!