Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, az exem azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, az exem azt terjeszti ribanc vagyok? !

Figyelt kérdés
Mikor szakítottunk az exemmel két hónapja volt egy "búcsúéjszakánk"mikor enyhén beittunk és egyik haverját is bevettük a dolgokba... Aztán hazamentem és ennyi. Most az összes haverja felhívott már,hogy mit csinálok, és ráérek e egy menetre. Most mindenki azt hiszi, hogy csak úgy lehet dugni, mert egyszer volt dolgom egy 30 évessel... Nem értem. Most mit csináljak?:S
2009. ápr. 9. 14:03
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Nem mindenki fogadja el a harmas szexet. de minek kellett egyutt lenni ha mar nem voltatok egyutt, marmint nem voltatok parkapcsolatban? talan ez mindegy is. varj amig le nem csillapodnak a kedélyek. minden csoda 3 napig tart, az exed biztos mérges es azert terjeszt rolad ilyeneket. csereld le a mob. szamodat, es probalj meg ne figyelni rajuk.
2009. ápr. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
Ha ribanc vagy akkor ribanc vagy.Mit csodálkozol ezen,persze,hogy ki akarják használni az alkalmat.Mit sértődsz meg,ha igy nem birsz a véreddel!?
2009. ápr. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%

amikor a vastagbetűs kérdésedet olvastam az volt a legelső gondolatom,hogy képeld fel azt a szemét alakot.

De mikor lejjebb mentem rájöttem,hogy neked kéne inkább egy pofon.

??

Lefeküdtél kettő sráccal ráadásul részegen.

Ne is álmnodj róla,hogy ezentúl nőként fognak majd kezelni.Ha megkaphatnak egy éjszakára,minek fáradozzanak.

Ribancnak hívnak mert az voltál....

Ilyet SOHA de Soha többé ne csinálj!!!!

2009. ápr. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Az elottem levohoz csatlakoznek. Elso gondolatom nekem is az volt, hogy pofod fel, amikor elolvastam vegig, nekem is az elozohoz hasonlo gondolatok jutottak az eszembe.

Nekem volt egy "baratom" (idezojelben mert nem neveznem annak...) aki ket het utan akart agyba citalni, 18 evesen. Aztan 3 het mulva szakitottam vele, mert rajottem mi van a dolgok mogott...O is azt terjesztette, hogy ku.va vagyok, csak kettonk kozt az volt a kulonbseg, h en meg csak a k.vasag kuszobet sem suroltam, csak neki fajt, mert nem kapott, meg es sertette az onerzetet.

Nincs mit mondanom. szerintem "jogos" amugy amit mond az exed( nem jogos abbol a szempontbol, hogy ez koztetek kene maradjon)...de keruld a tovabbi ilyen szituaciokat....

2009. ápr. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez ellen már nem tehetsz semmit.
2009. ápr. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
hát mostmár viseld a következményeit gondolom nem raktak pisztolyt a fejedhez hogy csináld meg velük ezt...
2009. ápr. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
élj az szerint.
2009. ápr. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Igazatok van teljesen. Csak annyit írok hogy:

exemnek van csaja azért szakítottunk. Hülyeség volt haverja többet nem is csinálok ilyet az biztos.

a 30éves meg nem csak egy kis akármi volt hanem fél év...

szal kicsit bele is zúgtam... Kicsit nagyon...

2009. ápr. 12. 13:03
 9/10 anonim ***** válasza:

Mi az hogy nem bír a vérével??? Akkor egy férfi is fogja be szerintem!!!!!!!!!!!! Hülye társadalom!!!!!!!!!

Ne tegyél semmit jól szo*asd meg égesd be a csávót azt sz@rd le. Ennyi...Mindenki azt gondol amit akar...

2011. ápr. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
hA RIbanc vagy atól még tudsz normáiséletet élni.
2011. ápr. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!