Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol lehet találni olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet találni olyan csajt, aki nem jár bulizni, nem ribanc és nem beképzelt?

Figyelt kérdés
Pontosabban nem baj, ha jár bulizni, csak ne sűrűn tegye, és ne kavarjon más pasikkal.
2011. szept. 18. 13:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
58%
Ismerősök ismerősei, chat oldalak, iskola, játszótér :D
2011. szept. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
pont itt, ahol most én vagyok...
2011. szept. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Utolsó van kedved levelezni?
2011. szept. 18. 13:11
 4/20 BlackSword ***** válasza:
31%
Az oviban, Te kis pedomaci...
2011. szept. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
55%

Iskolák környékén...

Hétvégén nem bulikban hanem mozikban barátnőkkel... Meg mi pl. sokat lógunk Árkádban (nem tudom pesti vagy e :D), de nem vásárolgatni megyünk, hanem leülünk a kajálda részhez, eszünk valamit és beszélgetünk...

Az a baj, hogy a pasik nagy része csak a kihívó r*bancokat veszik észre...

17/L

2011. szept. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Miért lennék pedofil te hülyegyerek? Mi köze van ennek a padofilitáshoz? 20 éves vagyok és max 18 éves korig megyek el.
2011. szept. 18. 13:31
 7/20 anonim ***** válasza:
Hehe, keress kocka csajokat! XD
2011. szept. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Értelmesebbnél értelmesebb válaszok...


Az én személyes tapasztalatom az hogy ez leginkább szerencse kérdése. Manapság a csajok divat-ribancok, plázacicák de hogy korrekt legyek a férfiak között is rengeteg az idióta. Én mostani barátnőmet iwiw-en ismertem meg, igazából csak megtetszett és felvettem. Millió az egyhez volt az esélye hogy bejöjjön de sikerült. Lehet próbálkozni a társkeresőkkel de ott is elég pocsék a felhozatal, nem beszélve arról hogy mennyit hazudnak. Sajnos kifejezetten jó hely már nincs ismerkedni.. talán koncerteken, könyvtárban, rendezvényeken (pl itt Győrben szokott évente lenni párnacsata) illetve a hobbijaid is sok emberrel ismertetnek meg. A legjobb tanács amit adhatok hogy próbálj sokfelé mozogni és ne görcsösen keress barátnőt mert akkor úgysem találsz megfelelőt. Nekem is amikor már elegem lett az egészből akkor hozta az élet az igazit.


Remélem tudtam segíteni valamennyit!


18/F

2011. szept. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Szerény véleményem szerint én nem vagyok sem ribanc, sem nagyképű.. Havonta egyszer ha elmegyek bulizni, de az sem diszkó, hanem barátnőkkel házibuli. Nem rakom ki a csöcsöm és a seggem, valamint nincs rajtam egy kiló smink. Nem játszom azt minden nap, hogy fogyózom, mert így nagy a hasam, úgy vagyok hájas.. Nincs minden héten másik pasim, ami azt illeti eddig egy sem volt. Pontosan ezért, mert egy ÁTLAGOS lány vagyok, és ez a mai pasiknak nem kell..


Szerintem titokban te is szeretnél egy plázacicát, csak esetleg nem kaphatod meg.. Ha mégsem így van ne haragudj..


Kérlek reagálj válaszomra!

2011. szept. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Lemaradt: 16/L
2011. szept. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!