Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig érdemes várni, ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig érdemes várni, ebben a szituációban?

Figyelt kérdés

Van egy barátom, de számomra több mint barát, és ő is ugyan ezt sugallja felém. Ám itt jön a képbe az, hogy 1,5 éves kapcsolata van, nagyon szerelmes, pedig a lány meg sem érdemli.

Egyáltalán érdemes várnom rá? Tudom, ha nem lenne a lány, már rég együtt lennénk.

Fogalmam sincs mit tegyek. Igazából rajta kívül nincs senki, aki tetszene.


2011. jan. 25. 16:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

"pedig a lány meg sem érdemli"


Szép dolog a féltékenység. Nem, nem érdemes várnod, lehet, hogy mindig együtt lesznek.

2011. jan. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Csapjál le rá!!!
2011. jan. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha nagyon szerelmes a lànyba,akkor mégiscsak megérdemli.Ne vàrjàl rà,és ne alàzd meg magadat.
2011. jan. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Honnan veszed, hogy nem érdemli meg? Csak irigy vagy.

Szét akarsz rombolni egy kapcsolatot?! Undorító.

Tudod... felebarátod házastársát ne kívánd!


Amúgy ha annyira bejönnél a srácnak, a barátnője meg nem érdemli, meg, akkor már rég lépett volna.

De csábítsd csak el, majd tőled is elcsábítja más, mindent bele szöszi!

2011. jan. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

:D

Ha annyira kapcsolat romboló mocsadék lennék már majdnem 1 éve megtehettem volna. Amikor azt írtam, hogy nem érdemli meg. Értettem arra, hogy úgy beszél vele a lány mint a kutyájával, állítom már nem egyszer megcsalta, konkrétan vicc amit a sráccal csinál. Folyton megalázza, de ez mind nem az én dolgom. ÉS valóban a szerelem vak és a srác mind ezt észre se veszi, csak annyit mond, hogy " a Fanni ilyen" amikor nem igaz, mert még senkivel se hallottam őt így beszélni.

És a mocskos féltékeny unodrító pofámat azért, hogy már nem először előfordult, hogy megvédtem a srác előtt. Nem is tudom miért.. Talán mert nem vagyok egy gerictelen féreg. Amúgy köszöm mindenkinek.

Annyira kedvesek vagytok, kajak bevédem a csajt amikor kell, NEM is mondom a srácnak, hogy héé felkéne már ébredni, semmit! Hagyom hagy jöjjön rá ő maga, egyáltalán nem szólok bele semmibe. Egyszerűen csak a barátja vagyok neki, ő pedig nekem. De annyira furcsa mert mint 2 mágnes vonzzuk egymást, és ha találkozunk nem akarunk elválni. Több mint barátság én úgy érzem.

2011. jan. 25. 17:20
 6/11 anonim ***** válasza:
[link] Lehet, hogy ez nálatok is működne.
2011. jan. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ezen már én is gondolkodtam! Most meg is erősítettél benne. Köszönöm az egyetlen értelmes választ! Tényleg köszi!:)
2011. jan. 25. 20:01
 8/11 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló!

Köszönöm, hogy belinkelted azt az oldalt! Aznap amikor elolvastam eléggé rosszul éreztem magam. És rájöttem sok mindenre. Tőlem függ a lelki békéje a barátomnak, nekem önti ki a szívét, én vígasztalom meg, én segítek a problémáiban (sajnos nagyon sok van neki).

Szóval eldöntöttem, hogy ennyi volt. Nagyon sokszor hív, de inkább nem veszem fel, megpróbálok most egy darabig nem találkozni vele és msn-en is kevesebbet lenni. Az a durva már most érzi, hogy valami hiányzik. Remélem ettől felfog ébredni.


Most rosszul érzem magam, de lehet pont ez fog segíteni!!

:)

2011. jan. 27. 20:05
 9/11 A kérdező kommentje:
Nekem ez nem megy :'(
2011. jan. 31. 15:57
 10/11 Norb66 ***** válasza:
100%

Nagyon is jól tetted hogy megvédted. Nem számít hogy fog-e veled járni később, vagy nem, legyél mindig mellette, és állj ki mindig mellette. Legyél igazi barát. Aztán ha jól viselkedsz, talán a sors is úgy gondolja majd hogy megérdemled őt, vagy egy másik fiút.


Amit ne tegyél: ne beszéld le róla továbbra sem, mert meg fog téged utálni. Abszolút igazad van, hagynod kell hogy saját maga jöjjön rá, meggyőzni amúgy sem tudnád, elvégre fülig szerelmes. Maximum majd valaki más nyitja ki a szemét, és az a más majd azt is elmondja, hogy viszont van egy lány, aki téged mindig megvédett... Az pedig Te leszel. Csak türelem. Senki nem ígérhet semmit, de reménykedj és higgy benne hogy a tied lehet, és te megadhatod neki azt amit ő szeretne, és ő is megadja majd neked azt, amit te szeretnél.

2011. jan. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!