Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi fér bele szerinted ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi fér bele szerinted ha párkapcsolatban vagy és éppen a pároddal sétálsz/utazol tömegközlekedésben?

Figyelt kérdés
Csajok! Gyakran megnéztek más helyes pasikat? Flörtöltök is esetleg a párotok mellett? Van, aki nem nézi meg párjával sétálva sunyiban a helyes pasikat?
2011. aug. 5. 20:01
1 2
 11/15 Lia99 ***** válasza:
Én megszoktam őket nézegetni, és akkor a barátom megcsókol és elfelejtem h milyen pasikat is láttam.19/L
2011. aug. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
17%
én szoktam nézni,amikor mellettem van az asszony akkor átváltok kaméleon módba,azaz egyik szemem rá néz nem e néz engem hogy hová nézek a másik szememmel meg a csajt nézem,igaz párszor lebuktam már akkor csak röhögni szoktam és bemagyarázom neki hogy ő a hülye és a vak,még véletlenül se vettem észre hogy azon a fehérgatyás csajon rózsaszín tanga van angol csipkékkel... ha nins mellettem az asszony akkor aztán nem belelendülök,nem vagyok rá büszke de sajnos már csaltam is meg a haver nőjének a barátnőjével:S rám mászott most mit tehettem volna
2011. aug. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 BlackSword ***** válasza:
Egy jó kis veszekedés... Mindenki élvezni fogja... Miután leszálltatok...
2011. aug. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Emberfüggő. Ki hogy fogja fel a dolgokat, a párkapcsolatot, ki mennyire lelkis, hűséges. Nem nézek úgy senkit, függetlenül attól hogy a párom velem van-e vagy nincs.

A mai világ olyan, amilyen, nem kell mondanom semmit arról, hogy milyen az átlag fiatal...Nem véletlenül választottam a páromat, nem véletlen nem volt senkim 19 éves koromig, holott nem vagyok egy rossz nőci.

Az emberek túlnyomó többsége úgy viselkedik a párja mellett/háta mögött, ami sértő és megalázó rá nézve. Megnézi, mosolyog, kacsint, esetleg bókol, szemezget...Mindig is megvolt a véleményem, hogy mire valók az ilyen emberek, és milyen lehet a párjuknak...

Kérdező! Nyugodj meg...gondolom a pároddal van gond. Nyugodj meg, mert igenis vannak még, akiket hidegen hagy az ilyesmi, ha igazán szeretnek.

19/l

2011. aug. 6. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

08-05 20:21 Ott a pont...


08-05 21:03 Hol laksz? A magadfajták örülhetnek, hogy mikor a párjuk észreveszi, hogy mit csináltok, nem verik egyből a fejeteket a falba. Ezt a szégyent, mint az állatok. Ha 1 nem elég, legyél egyedülálló baszod.

2011. aug. 13. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!