Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Adnátok esélyt egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Adnátok esélyt egy olyan pasinak, aki külsőre nem túl szép, viszont nagyon aranyos, jó vele beszélgetni és kedves? 19/F

Figyelt kérdés
2011. aug. 6. 17:58
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
kezdj el sportolni és kondizni akkor megnő majd egy kicsit az önbizalmad....és a lányok is vonzóbbnak találnak majd..:)
2011. aug. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
0.001%
2011. aug. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

A válasz írója 65%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:06


Valószínűleg az Ön készülékében lehet a hiba, és valószínűleg rád csak a kérdés első fele igaz, így se szép nem vagy, se aranyos vagy kedves vagy jó beszélgetőpartner, illetve ezek tetszőleges kombinációja.

2011. aug. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
55%
18:21 Valószínűleg te meg lány vagy, esetleg jóképű, különben tisztában lennél vele, h aki nem néz ki jól, annak esélye sincs a lányoknál, belsőtől függetlenül.
2011. aug. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
nézd a barátom sem jött be külsőre, de amint elkezdtem vele beszélgetni és összejárni sunyi módon megszépült. 4 hónap után már halálosan bele voltam esve. Azóta se árulja el a sminkese nevét ;)
2011. aug. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
18:25 valóban lány vagyok, de ugyanúgy mint a 18:28-as, nekem is volt olyan barátom, aki először kifejezetten nem tetszett, de a legjobb plasztikai sebész a szerelem, és ahogy megismertem, beleszerettem és megszépült, megtetszett nekem. és a környezetemben több helyről is visszahallottam, hogy milyen csúnya barátom van. és miután elmúlt a szerelem, ugyanúgy csúnyának láttam, mint előtte.
2011. aug. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
True, én is így vagyok az exeimel, kivéve a modellt. :/:D
2011. aug. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

olvastam olyat,hogy ha vki cuki,aranyos az olyan meleges ....

Cska,azért,egy meleg is lehet férfias..

NEm azért mondom mert meleg vagyok

2011. aug. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
hülyén irtam,eggyáltalán nem vgayok meleg...
2011. aug. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Ha 19 lennék,akkor ezt mondanám:


Ha 180cm felett van,szélesebb a válla,nem ropi az alkata(és nincs is kigyúrva,és nem is 130kilós)és mondjuk van stílusa,akkor simán eltudnám képzelni.

2011. aug. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!