Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Adnátok esélyt egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Adnátok esélyt egy olyan pasinak, aki külsőre nem túl szép, viszont nagyon aranyos, jó vele beszélgetni és kedves? 19/F

Figyelt kérdés
2011. aug. 6. 17:58
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
49%

Persze, hogy azt mondják igen. De nem szabad elhinni, mivel a csajok alaptermészete a hazudozás.

A nem túl szép igen tág fogalom, de ha nem ütöd meg az irracionális elvárásaikat, akkor b.szhatod.

Ha viszont mondjuk hirtelen híres és gazdag leszel, akkor semmit sem kell tenned, mert a csajok fognak rád tapadni, pedig a külsőd nem változott semmit.

Most hiába fogjátok az ellenkezőjét hazudozni, akkor is így van.

2011. aug. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Úgy van, ahogy az utolsó mondja.
2011. aug. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 napietus ***** válasza:
azt meg ne hagyd, hogy a sok frusztrált ember itt elvegye a kedved :) csak a saját keserűségüket vetítik ki a világra.
2011. aug. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

A válasz írója 63%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnapelőtt 20:17


Azért megjegyezném, hogy az ilyen negatív, ellenséges hozzáállás nem lesz előnyödre sosem, semmiben. Nem fakadok sírva, hogy nem hiszel nekem, bőven elég, hogy én tudom, hogy igazat mondtam. És nekem nem múlik rajta semmi...

Sajnálom, hogy ennyire megkeseredtél, komolyan. Ha majd tudsz máshogy hozzáállni a dolgokhoz, hidd el, nagyobb sikerrel jársz majdvaz élet minden területén.

A hozzászólásommal nem vitatkozni akartam, a jószándék vezérelt, de tényleg.

Üdv.

2011. aug. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen, hogy így aggódsz miattam, de megtanultam, hogy, ha az ember jó, vagyis barátságos, szorgalmas, kedves, segítőkész, figyelmes stb. akkor általában levegőnek nézik, rosszabb esetben pedig hülyének, vagy mégrosszabb esetben megalázzák, kihasználják, átb.asszák. És itt nem a csajokról van szó, hanem mindenki másról. Nem éri meg jónak lenni.
2011. aug. 9. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
hát mennyire csúnya ??Általában kedves aranyos férfit nehezebb találni de azért a szépség se árt. És amugy nyomul rád ??
2013. júl. 31. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!