Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti járnátok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti járnátok olyan sráccal, aki anyagilag lejjebb áll, mint ti?

Figyelt kérdés
Sokat hallottam már, hogy a srácoknak kisebbségi komplexusa lenne emiatt, és én is ettől tartok.
2011. aug. 7. 13:26
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

"a srácoknak kisebbségi komplexusa lenne emiatt"


Sajnos ez igaz.

2011. aug. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
én is így vagyok, a barátnőmnek több zssuskája van mint nekem,de ettől még nem tartom magam alacsonyabnak mint ő...most fejeztem be a sulit és még mindíg nincs munkám! egy tanulónak sosem az a dolga hogy pénzt keressen hanem hogy tanuljon.majd eljön az ideje a pénzszerzésnek is :) :a barátnőm dolgozik nyáron én meg nem és akkor mi van :D ...ha emiatt meg szakít velem akkor úgy kell neki ,én sosem a pénzt részesítettem előnyben.
2011. aug. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ. Ha én egy sikeres nő vagyok, aki saját erejéből lett olyan, amilyen, a párom pedig akaratot sem mutat arra,hogy jobban éljen, önállóan nem tudná magát eltartani, akkor nem. Nem vagyok én szeretetszolgálat, hogy eltartsak bárkit is.

Viszont ha egy szorgalmas ember, akkor nem zavarna a dolog, és hiszem,hogy egy jó kapcsolatban őt sem zavarná.

2011. aug. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:

Én már többször is beleestem ebbe a hibába. A baj az, hogy egy idő után rádöbbentem, hogy én tartottam el őket. Aztán persze amikor ez kiderült - átlagosan 1-1,5 év telt el minden kapcsolatomban addig a pontig -, dobtam őket. (Ilyenkor persze mindig én voltam a szemét meg a meg nem értő, stb, stb).

De ez természetesen nem általónosítgatás, tehát nem törvényszerű, hogy így alakuljon. :)

2011. aug. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
Én igen, nekem ez nem jelentene problémát.
2011. aug. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:

ha feltesszük van egy nagyon jó fej srác, szeretek vele beszélgetni, mindig elvagyunk aztán most akk emiatt ne járjak vele?! Ex-em több hónapon át sokszor jött át hozzánk, én alig hozzá.. (tudom h más volt az anyagi hátterünk és nem tudom ez mennyire hatott ki erre), egyszer-kétszer tett említést, hogy oda miért menjünk, nálatok jobban elvagyunk stb.. pedig kifejezetten tetszett ahol lakott.. Nem kéne ezen aggódnotok!

amelyik lány ilyet tesz az egyáltalán nem maga a másik ember érdekli, hanem annak a tárcája nagysága, nem kicsit felszínes dolog.

2011. aug. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!


Nem az összeköltözős-családtervezős fázisra gondoltam, hanem egy egyszerű párkapcsolatra, ugyanis 19/F vagyok

2011. aug. 7. 13:44
 8/29 anonim ***** válasza:
nem érdekel
2011. aug. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
Nekem nem lenne bajom vele, de félek hogy a fiú rosszul érezné magát emiatt. Így meg azért kialakulhatnak ellentétek.
2011. aug. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
persze. nem a pénzre alapozok egy kapcsolatot. persze nem árt, hogy néha vesz egy üdítőt vagy elmegyünk egy belépős helyre, de én ezek nélkül is megvagyok.
2011. aug. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!