Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Belekezdjek úgy egy kapcsolatb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belekezdjek úgy egy kapcsolatba, hogy tudom, hozzánk soha nem jöhetnénk?

Figyelt kérdés

Sok lánnyal ismerkedtem, kavargattam már, de egy párkapcsolatba nem tudom, érdemes-e belemenni...


Az a helyzet, hogy szegények vagyunk. Egy szoba-konyhában élünk hárman, apuval és nővéremmel.

Anyu meghalt 2 és fél éve, szóval csak apu keres pénzt, de fizikai melós, így ő sem keres túl sokat.

Nővéremmel még tanulunk, de apu így is mindent megtesz értünk. Divatosan tudunk öltözködni, megpróbál mindent megadni, szóval nem jön le ez a dolog, ha rámnézel.


Tehát ide biztosan nem hozhatnék senkit. Ezért sem akarok kapcsolatba kezdeni, mert szégyenlem. :/


Mit csináljak szerintetek?


17/F


2011. aug. 7. 19:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Megmondod hogy nem tudod hazavinni mert gondok vannak. Ennyi.
2011. aug. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha normális lánnyal kezdesz és ezt így elmondod neki akkor meg fogja érteni. 16/L
2011. aug. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

nálunk benn áll két kocsi, kertibutor, térkő, szigetelt ház, stukkóminden, mégsem viszem haza a barátnömet, mert apám egyszerüen nem képes feldolgozni, hogy én haza akarok vinni egy lányt...mivel az egész család a gyerekszobában döglik, azt tekintik nappalinak, étkezönek.


a barátnöméknél meg beázik a tető, de legalább van saját szobája, ahová elvonulhatunk. és nem szol ránk senki.

2011. aug. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőnek igaza van, de csak egy részben. Szerintem addig mondd neki azt amit Ő ajánlott amíg úgy érzed, hogy nem igazán szerelmes beléd. Amint úgy érzed, hogy igenis szeret, akkor elmondod neki őszintén mi a helyzet.



S nem hiszem, hogy ha szeret nem tudja megérteni.:)

2011. aug. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha érzelmileg elkaptad a csaj grabancát,akkor kutyaólba is viheted,nem fogja izgatni.
2011. aug. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
jaj, nem ugy van az...néha csak a pénz kapja el a gribancát.
2011. aug. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

kis off:fú b@szki 15 évesen elveszteni egy anyát,bele se gondolok,viszont apádé minden tiszteletem,nagyon ritka az ilyen ember erőt egészséget kívánok neki.


válasz:Igy van ahogy mondják,ha szeret a csaj nem igazán számít semmi más,aki meg emiatt nem akar tőled semmit az jobb is ha hamar kiderül,olyan lány ne is kelljen neked.

2011. aug. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
bár az is igaz hogy nagyon nagy hátrányból indulsz :S hiába mondják sajnos a pénz igen is dominál mindenkinél,nem tudom haver sajnos,én azt mondom ha nem jön össze hát nem,mindeképp tanulj keress jól kereső állást és utána lesz már annyi pénzed hogy el tudd halmozni a csajt.
2011. aug. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Engem nem zavarna, én belevágnék veled.

17/L

2011. aug. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Szia! Egy normális kapcsolat nem arra épül, hogy kinek milyen lakása van. Ha igazán szeret a lány, akkor ezzel nem lesz baj. Amúgy meg néha hozzátok is felmehettek, legalább megismeri tesódat meg apukádat. Általában meg úgy is neked ,,kell" menned udvarolni :) Szóval szerintem ezen ne izgulj! Sok sikert!

Amúgy igazán jó apukád van, hogy mindent megtesz értetek. Sokan irigyelhetnek ezért.

2011. aug. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!