Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Belekezdjek már egy új kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belekezdjek már egy új kapcsolatba?

Figyelt kérdés
Szóval kb 2hónapja otthagyott a bnőm tiszta értelmetlen okok miatt és ő kb rá egy hétre már összejött mással.Én nagyon szerettem próbáltam viszaszerezni de sikertelenül.Aztán elég szemét volt velem stb és onnantól kezdve már kiszerettem belőle.... persze szeretem még meg néha gondolok rá stb.Így hogy azért még szeretem őt összejöjjek ennyi idő után mással? Mert ígysemjó hogy nemszeret senki és a legroszabb hogy nincs akit énszerethetek és az az ami nagyon hiányzik.Csak nemtudom milyen lenne egy új kapcsolat bár remélem akkor elfelejteném őt de nemtudom mittegyek.Olyanrosz egyedül és főleg így és tudni hogy ő boldogan elvan :(
2009. dec. 16. 21:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Irígyled,hogy boldog?Felesleges.Inkább örülj neki.
2009. dec. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azmég csak rátett mikor szakítottunk én teljesen kivoltam egésznap senki más nemjárt az eszemben csak ő bármit megadtam volna hogy viszakapjam és ő nagy vígan elvan kimondta h vége és mintha semmisem történt volna..... Pedig ami miatt a szakítás történt ővolt benne a hibás jórészt
2009. dec. 16. 22:01
 3/9 anonim ***** válasza:
Randizz ^^ De ha akkor is az exed jár a fejedben akkor viszont hagyd és próbáld kicsit később vagy mással ....
2009. dec. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Csak olyan nehéz valakit is találni aki aránylag közel is lakik nem 100km-re és félek hogy megint azlesz hogy dobnak.....
2009. dec. 16. 22:25
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát nemtudom :S mért am hol laksz?
2009. dec. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nógrád megyébe.... De valami váci lány is jólenne mert odajárok suliba szóval az nemlenne messze.De átnéztem már csomó vácit de egyikse olyan amilyet énakarok.....Olyan kb 160centi magas max, hoszú barna haj és legyen olyan kis aranyos... egy ilyen lányt kapnék..... de ugysemfogok...
2009. dec. 16. 22:55
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem a barátnőd, úgy akarja feldolgozni a szakítást, hogy beleugrik egy másikba.

Egyelőre maradj egyedül és inkább törődj a spanokkal kicsit, járj el bulizni. Ha nem tanulod meg milyen egyedül, folyton mindenféle ringyókat fogsz felszedni, csak hogy legyen melletted valaki. Hidd el nem egészséges, bár biztos szar most Neked

2009. dec. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ha tényleg így szeretted megértem hogy ki vagy bukva, én ugyan így jártam egy lánnyal. Ne aggódj ha rájön hogy te kellesz neki ugy is visszajön, ha nem akkor kénytelen leszel továbblépnirajta, nem teheted tökre magad. Azt semmiképp se csináld hogy beülsz a szobádba és magadra zárod, a közös képeket nézegeted meg direkt túráztatod magad! Menj el egy haverodhoz, beszéld meg vele, ők úgy is támogatni fognak. Mindenesetre ne keress másik párt amig nem tetted túl rajta magad, az se neked se neki nem jó:/. Azért sok sikert, hidd el előbb utóbb elmúlik ez is ;)
2009. dec. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát hiába jönne rá és akármennyire is akarnám nemjönnék most vele újra össze.De azért lenne jó szerintem más mert elterelné a figyelmem és nemgondolnék a voltra......Amugy nem állok össze mindenkivel....Ővolt az első igazi nagy szerelem és én kiis tartottam mellete dehát ezlett.....
2009. dec. 17. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!