Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mit tennétek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit tennétek, ha szerlmesek kennétek egy pasiba, de kiderülne, hogy nem tud szexelni, mert nem áll fel neki a cerka?

Figyelt kérdés
2011. aug. 8. 17:23
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

18:07 vagyok

Mindenképpen vizsgáltasd ki magad, derítsd ki a valódi okát, és ismerd meg magad! Fiatal vagy még, és ha megleled az igaz szerelmet, lehet elég gyógyír lesz rá! :)

2011. aug. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
en is inpotens vagyok es volt baratnom is es 8 honapig jartam vele. nagyon szerettem ot de epp ezvegett szakitottam en vele mert biztos nem birta volna ki szex nelkul. igy legalabb nem csaltak meg.
2011. aug. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem áll fel neki? Jézusom szegény ember :,(((


Én megőrülnék , inkább "öngyi" lennék! Amúgy szerintem sem működne. A barátnődet időnként igenis jól meg kell dugni mint állat!

2011. aug. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Szegény csaj,miért nem hagyod hogy olyan pasi mellett találjon magának helyet aki megmártogatja?
2011. aug. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Ha annyira szereted, segíts neki, találjátok meg a gyógymódot. De hallottam már olyanról is, hogy eddig nem ment, de az új társsal igen.
2011. aug. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Nálam a szex és a szerelem összekapcsolódik, szóval ha sehogy se javul a dolog záros határidőn belül akkor inkább búcsút intek, valszeg úgyis kiábrándulok. Lehet kegyetlen, de én nem hülyíteném, nekem kell a szex.

20L

2011. aug. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

előző.

végre valaki őszinte.

2011. aug. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Ha már jó ideje együtt vagyunk, és jelentkezik ez a dolog, akkor mindenképp próbálnék segíteni, és semmiképp sem hagynám el a páromat. De ha a kapcsolatunk elejétől fogva jelentkezne, biztos nem bírnám ki szex nélkül. Nálam 5-6 hét várakozás bőven sok. Ha ennyi idő alatt nem lehetne lelket lehelni a cerkába, akkor nem küszködnék.

De ha így van, hogy nem áll föl, sürgősen menj el orvoshoz! Komoly problémád is lehet.

2011. aug. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Hát elég szomorú lennék....
2011. aug. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 sztbali ***** válasza:
Gyógyszer hatására is kialakulhat. Nem árt ezt is figyelembe venni.
2011. aug. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!