Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről? (...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről? ( bővebben lent)

Figyelt kérdés

Kis, rövid helyzetkép:- egy éve vagyok együtt a barátnőmmel

- Nagyon szeretem Őt és vele fogom leélni az életemet, ős is ezt akarja

- az előtt elmentem egyet sétálni, vettem egy sört magamnak a nonstop-ba és leültem a városban egy padra, ittam a sört és cigit szivtam


Rengeteg szép csaj mászkált el előttem a gyönyörű szép testével a gyönyörű ruháikban, nagyon kivánatossak, egyiknek a melle másiknak a feneke volt csodálatos.. ugy megtapiztam volna mindet. És mivel megcsalni nem fogom a barátnőmet ezért egy őrült ötlet jutott az eszembe, ami nem teljesen megcsalás.

Felöltöznék valami olyan ruhába amit nem szoktam hordani, valmi sapka, esetleg kivágnám egyik téli sapkámat, hogy átlássak rajta(mint a rablók), valami cipő amit már nem használok, elbujnék a sötétben és amikor egyedül vannak a csajok, mennek haza, akkor elfutnék mellettük, vagy amikor simán szembe jönnek velem jol összefogdosnám őket és elfutnék.


Kicsit hiányzik, hogy más nők testét is megérintsem, erről van szó..


Tudom, hogy beteg a fejem, meg mennyek pszihológushoz meg minden, de mégis mi a véleményetek erről a dologról?


2011. aug. 8. 23:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Egy "áldozatod" meglátja ezt a kérdést és készvagy! :D

Hallod nem beteg a fejed,csak tombolnaka a hormonok,de szerintem ne csináld, inkább legyél a barátnőddel.

2011. aug. 9. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Hiába látná meg, akkor sem tudná ki vagyok.

Nah de nem számit, nem fogom megcsinálni egyszer sem.

2011. aug. 9. 13:11
 13/17 anonim ***** válasza:

Jó döntés!

Honnan irsz te amúgy? :D


("Rengeteg szép csaj mászkált el előttem a gyönyörű szép testével a gyönyörű ruháikban, nagyon kivánatossak, egyiknek a melle másiknak a feneke volt csodálatos.. ugy megtapiztam volna mindet.")

2011. aug. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Miért érdekel, hogy honnan irok?
2011. aug. 9. 22:26
 15/17 A kérdező kommentje:
Tetszett az irásmód azért idézél? :)
2011. aug. 9. 22:27
 16/17 anonim ***** válasza:
Érdekel hol vannak ilyen jó nők... :D
2011. aug. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Én külföldről írok..:) Szóval nem magyarországból!
2011. aug. 9. 22:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!