Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, milyen csaj tetszik jobban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, milyen csaj tetszik jobban?

Figyelt kérdés

Már több ilyen kérdést is tettem fel kíváncsiságból.

A szőkék, barnák, fekete vagy vörös hajúak? Vagy a hajszín nem számít nálatok?

Megjegyzem én szőke vagyok, vékony, kék szemű, azt mondják, nem olyan ronda, mégsincs pasim....


2011. aug. 8. 23:59
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Amelyiknek puncija van =D
2011. aug. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
tehát mindegy milyen, csak csaj legyen...
2011. aug. 9. 00:02
 3/23 anonim ***** válasza:
Amelyik szép.
2011. aug. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
\m/ metal csaj \m/
2011. aug. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

nekem inkább a vállig érő fekete

vagy hosszú barna tetszik :)

2011. aug. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Ez nem igaz ilyen formában... egyáltalán nem mindegy. Vannak ugyan olyan pasik akik a "lyuk lyuk csak a keret más " elméletet vallják, de hiddel nem azokat akarod magadnak :D Vissza a kérdéshez, a hajszín számít a legkevésbé talán, habár a szőke és a vörös a szexnél elég izgalmas :D Szóval legyen jó alakod, ne légy kurv@, és valami agyad is legyen ottfennt. De van kisugárzás is, és pl. nálam az sokat számít. Szóval egy szó mint száz: ha valakinek nem tetszel, az nem a hajszíned miatt lesz.
2011. aug. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
vöröset nagy pi.csával!!
2011. aug. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Az első válaszom hülyeség volt, de bevallom nem csak a szépség az, ami megfog egy lányban...

És a hajszín is mindegy , meg a stílusa is (mondjuk nekem a szép hosszú haj jön be jobban, de ha olyan a lány, akkor nem számít)

2011. aug. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
a test valami ilyesmi legyen [link] az arc legyen szép a hajszín mindegy :D a kék szem szerintem népfétis
2011. aug. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Amelyik lenyeli ...
2011. aug. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!