Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik csaj jönne be nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reniesw kérdése:

Melyik csaj jönne be nektek jobban? Lent

Figyelt kérdés

Az aki mutat is valamit magábol,és szereti ha társaságban van,és imád bulizni,és néha jól esik neki ha kényeztetik8mármint ha van aki ölelgeti,vagy csak beszélgetnek)

Vagy az aki otthol ül általában,a suliban is inkább vissza fogott,és nem engedi a fiuknak,h például megfogdossák....(mármint,ugy h nem mondja ki őket)Verseket ir(amiki elég jó versek)....és csak nagyon ritkán megy el bulizni

????????


2011. jan. 12. 16:54
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Verseket írsz?:)
2011. jan. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Bulizós,és ne engedje magát ossze-vissza fogdosni!
2011. jan. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Attól függ. Melyiknek nagyobb a melle?
2011. jan. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
Komoly szándékkal egyértelműen a második! Az elsőt nem csak én fogdosnám és nemcsak velem bulizna, olcsó lotyó...
2011. jan. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
A csöndeset.Azok nagyott tudnak harapni, ha sexre kerül a sor.A mindenki k*rváját meg vigye aki akarja....
2011. jan. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Igen mind2 személy én vagyok....de nem tom h melyik az igazi énem,vagy hogy melyik jobb:(

Nem engedem magam fogdosni....mert szerintem van egy határ:)És a fiuknak tisztelni kell a csajokat:)

2011. jan. 12. 17:00
 7/22 anonim ***** válasza:
ó velem is ez van :( amúgy lehet egyszerre mindkettőt ;) bulizz, de visszafogottan :) tudod... arany középút
2011. jan. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
a 2. de csak ha van 1 kis rocker vagy goth beütése
2011. jan. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Feltételezem a második te vagy, az első meg amilyen szívesen lennél:) Vagy esetleg fordítva.


Amúgy mindkét típus be is jöhet, meg nem is, ebből nehéz következtetni. Alapjában véve csak azért népszerűbb az első típus mert őt könnyebb megismerni. Hagy rá lehetőséget. Lehet, hogy egy csomó rossz tulajdonsága van, de akkor is.


Viszont ha a második illető is lehet ugyanolyan, sőt sokkal szimpatikusabb csaj, például ha elküldené privibe a verseit :P tényleg kíváncsi vagyok :)



16/f

2011. jan. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
miről írsz verseket?
2011. jan. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!