Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tisztelt nőneműek! Melyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tisztelt nőneműek! Melyik szakáll tetszik jobban?

Figyelt kérdés

1) [link]


2) [link]


[link]



Ha lehet,ne azt nézd,hogy kin van.


2011. aug. 9. 00:46
1 2 3
 21/26 cynic ***** válasza:

ne hagyd, hogy elvegyék tőle a kedved, ha jól áll és neked tetszik, akkor szard le, hogy más mit mond.


[link] - aki pl ezt le meri fikázni, annak nincs ízlése. pont.

2011. aug. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

Ezek közül egyik sem tetszik. De annyi féle van, és szerintem igenis nézni kell, hogy kin van, mert van, akinek jól áll.

[link]

2011. aug. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
"Ha lehet,ne azt nézd,hogy kin van."-Ezt arra értettem hogy ne azt nézzétek,hogy ha most Hugh Jackman,akkor arra "szavazok", mert jó pasi meg minden,hanem csak a szakállat nézzétek. :)
2011. aug. 11. 22:38
 24/26 A kérdező kommentje:
Jó a link amit küldtél. :D
2011. aug. 11. 22:41
 25/26 anonim ***** válasza:
hallod 22.25 amit linkeltél kép azon beszartam :D
2011. aug. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

ezek közül egyik sem tetszik.

de amúgy én szeretem,ha a párom borostát növeszt,bár ő még kamasz,szóval az eléggé másabb kialakítású,gyérebb,stb.sajna ő mindig leborotválja :/ szeretem a férfias vonásokat...azt nem vágom,hogy miért pont ezek a szakállak lettek példának kirakva (?) xD


16/L

2011. aug. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!