Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok figyelem! Nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok figyelem! Nektek milyen pasik jönnek be :ilyen izmos, sportos, kis aranyos, átlagos, kicsit duci?

Figyelt kérdés
2010. febr. 4. 20:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
legyen izmos egy kicsit, de alapvetően az a lényeg a külsejében, h legyen férfias és az sem baj, ha van szexuális kisugárzása is :)
2010. febr. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%
izmos-sportos, de ugyanakkor aranyos.
2010. febr. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Legyen egy !kicsit! izmos. Ne legyen kigyúrt, de ne ijedjen meg egy cementeszsáktól. Az sem zavar, ha egy kicsit duci. Jah és legyen aranyos. Az én barátom ezeknek a kritériumoknak mind megfelel, hála az égnek.
2010. febr. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
ha szálkás izma van és kockás a hasa legyen vékony kicsit magasabb de mondjuk az arca nekem nem nagyon számit mert a fiúk engem a kisugárzásukkal fognak meg és álltalába cukik :)
2010. febr. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
az aranyos elég tág fogalom. úgy értem külsőre is lehet aranyos meg belsőre is, de külsőre nem azt mondanám, h kifejezetten vonzó, hanem simán csak szimpi
2010. febr. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
21:01 nekem nem kell hogy jóképű legyen csak nekem teszen és más nem érdekel ha egyszer szertem elfogadom akármien :)
2010. febr. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
61%
21.05 - azért vmilyen szinten fontos, h jóképű legyen, nem? vagy nálad hogy működik az első benyomás? senkire nincs ráírva, h "pont olyan vagyok, aki neked megfelel"
2010. febr. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Magas,kopasz,szemüveges :))
2010. febr. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

nekem tetszenek a szemüvegesek, vkinek kifejezetten jól áll és annyira szexi :)

volt egy partnerem, aki szex közben soha nem vette le a szemüvegét :) kicsit vicces, h nem volt rajta más, de nekem tetszett nagyon.


bocs az OFF-ért

2010. febr. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
21:05 persze fontos hogy ne egy nagy rakás szerencsétlenség legyen de akik tetszenek ők helyesek :) egyszer volt egy nem túl helyes barátom de szerettem és ennyi
2010. febr. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!