Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Miért nem vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért nem vagytok megelégedve a melleitekkel?

Figyelt kérdés
Annyi kérdést olvastam már itt GYK-n a témában, melyeket biztosan komplexusos lányok írtak ki, de tényleg nem értem, hogy miért nem fogjátok fel, hogy az a fiú, aki szeret benneteket, egyáltalán nem a melleitek mérete/formája fogja őt érdekelni!
2011. aug. 9. 12:56
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Igen,próbálom,de nagyon bennem maradt ez a mondata,teljesen lesokkolt mikor ilyet mondott. Most próbálom visszanyerni az önbizalmam,szerencsére vannak jelentkezők,akik megpróbálnák velem, csak félek,hogy megint kifogok egy ilyet. :S
2011. aug. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Magasról tegyél az ilyen emberekre, neki az a dolga, hogy eladja a termékeit...
2011. aug. 9. 13:15
 13/22 anonim ***** válasza:
a kicsi és a borogatnád között van kb3 méret
2011. aug. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
hé 2szer nem fogsz ki ilyen tahót:))
2011. aug. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

ma 13:15


Attól nem kell utánam jönni, hogy van push-op-os, is mert nem szokott drágább lenni, mint a sima, és ha már egyszer odamegyek felpróbálni, akkor valószínűleg vásárolni akarok. Ha meg emelőset akarok olyat keresek, tehát semmi üzleti oka nincs annak, hogy beajánlja a másikat. Ha fagyit veszel és citromosat kérsz citromosat adnak, és nem kezdik el ajánlgatni a csokisat...

2011. aug. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

ma 13:16


Ezt mondd azoknak, akik a maroknyi mellre is ezt mondják.. Egyébként arról sem tehet egy lány sem, ha egy centi melle nem nő, szóval annak sem kéne beszólni.

2011. aug. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is kicsi, de formás. Eddig nagyon szégyelltem, de mára már ez egy picit enyhült:) A párom azt mondja, tetszik neki nagyon. Remélem így is van.
2011. aug. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
mert így nem nézek ki nőnek, hanem mintha egy kislány lennék aki épp most fejlődik:"D
2011. aug. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

nekem meg nagy van,és ettől vam komplexusom:(

sokkal jobban örülnék egy kicsi formásnak..de most fogyozók,mégse fogyok onnan,így még kellemetlenebb

2011. aug. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is kicsik a melleim, de a párom egy ideig azt mondta hogy szereti őket, és nem tetszenek neki a nagy lógó mellek.De néha még előhozódott a téma és azt mondta, hogy nem bánná ha nagyobbak lennének..de így is jó...hát én sem bánnám ha picit nagyobbak lennének,de nem tudom hogy értelmezzem azt hogy nem bánná...ha egyszer ugy szereti őket,akkor mégis miért mondta ezt?Picit elgondolkodtam rajta, hogy vajon tényleg így szereti...
2011. aug. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!