Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy lebeszéljem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy lebeszéljem róla? Félek hogy elrontja az életét.

Figyelt kérdés

A tesóm (24/F) barátnője, vagy nem is tudom minek nevezzem, 31 éves. Van két kislánya... fél éve vannak kapcsolatban, de a bátyám csak mostanában beszélt róla, hogy lassan össze fognak költözni, és közös családot fognak alapítani.

De anyuval nagyon féltjük őt, egyrészt a korkülönbség miatt, másrészt amiatt hogy a nőnek már vannak gyerekei.


Tegnap este beszélgettem kicsit a tesómmal, majd az lett a vége, hogy összevesztünk, és kicsúszott a száján az, hogy mivel eddig egy lánynak sem kellett ez élete első és utolsó lehetősége arra, hogy barátnője lehessen, akivel később családot tud alapítani.

Már előtte is tudtam hogy nehézségei vannak a csajozással, amit sosem értettem, mert nem egy ronda srác (a barátnőim szerint is helyes), csak talán sokkal érettebb a korához képest, ugyanakkor tud úgy viselkedni, mint egy megsértődött óvodás.

Félek attól, hogy a megkeseredettsége miatt szánta rá magát erre a lépésre, és ezt még nagyon meg fogja bánni.

De akkor már késő lesz.


Egyszer már találkoztam a nővel és nagyon oda van a tesómért, úgyhogy valószínűleg ő komolyan gondolja. De én már 22 éve ismerem őt, és néha látom rajta, hogy a tévképzetei (nem lesz sosem barátnője) kergetik őt ebbe a kapcsolatba.


Mit lehet ilyenkor tenni?


22/L


2011. aug. 9. 15:35
 1/7 anonim válasza:

Pont ennyi a korkülönbség a volt nejem és köztem, teljesen tud működni a dolog. Bár nekünk közös gyerekeink vannak csak, de működhet a dolog.


(Mielőtt megkapnám, hogy "volt" nejem a különlétünknek semmi köze a korkülönbséghez, más miatt van, ami bármelyik párnál előfordulhat.)

2011. aug. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha kicsit gonoszkodni akarsz, akkor ülj le a tesód barátnőjével és mondd el neki ezt így szóról szóra. Szerintem utána a tesód meg a barátnője leülnek beszélnek erről, és a vége lehet az lesz hogy belátják hogy ez így nem jó! Egy próbát megér!
2011. aug. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Szerintem ne tegyél semmit.Az ő élete ha nem akarja meggondolni magát nem is fogja,viszont ha nagyon félted üljetek le dumálni és mondj el neki mindent őszintén az elejétől a végéig.!
2011. aug. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Így van..ez az ő élete,hagyd hogy tanuljon a saját hibáiból.... Ha beleszólnál,lehet eltávolodna tőled is és anyukádtól is,ami mégrosszabb lenne,nem? Gondolj erre...



Más.Ki tudok akadni,mikor az én korosztályomból 22-24 évesek azt mondják,hogy ez az utolsó esélyük a boldogságra.Egy barátnőm is így gondolta,és mi lett belőle?1,5éves kapcsolatát otthagyta egy mihaszna sz*r ember miatt és 2hónap után becsúszott a baba.Most várandós,összeházasodtak és éli az álomvilágát.Közbe minden másról lemaradt.Ha neki ez így jó,hát tegye.


Ugyanígy a tesód is.Ha ez neki jó,akkor csinálja.Egészségére.Hagyd őt...

2011. aug. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nagyon érdekes,ugyanebbe a helyzetbe vagyok én is!

Csak az én bátyám 27 éves a barátnője meg 40..

Aktív sportoló és a korosztálya nagyon nehezen azonosul ezzel.

Én is sokáig elakartam őket választani,de nálunk ez a helyzet azt hiszem sikeresen megoldódott magától:) (legalábbos remélem)

Én is csak azt tudom mondani hogy nem lehet beleavatkozni az életébe,hidd el tudom milyen érzés hogy legszívesebben ól megráznád hogy térjen magához,de nem fog!Sőt! Lehet még dacosabb lesz..szóval várni kell,vagy rájön hogy igazad volt,vagy nem neked lesz igazad:)

2011. aug. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Semmit nem tudsz tenni, azonfelul amit mar megprobaltal, hogy beszelsz vele. Az o elete, az o dontese. Viszont ha a no tenlyeg szereti a tesodat, akkor annyira megse lehet rossz. Gondolom nem a penz miatt van vele mert ahhoz meg tul fiatal. Mas gyerekeivel elni sem egyszeru, ez majd a tesodat is probara teszi. Mindket oldalon ki fog derulni mennyire komoly a dolog sztem.
2011. aug. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne beszéld le... Mi van ha téll. szeretik egymást? Abban a korban már elmegy az a korkülönbség. Ne állj a boldogsága útjába! :)
2011. aug. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!