Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mindenkinek a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindenkinek a barátnőm tetszik? Mindig elrontja az esélyeimet.

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok,és nem volt még barátom,de voltam már szerelmes..igazából csak 1x,de akkor 2 évig,de voltak kisebb szerelmek "tetszések,fellángolások" is.

Csomószor már majdnem összejöttünk azzal a fiúval aki nekem nagyon tetszett,de megjelent mindig barátnőm,és onnantól kb a srác mintha elfelejtett volna ..pedig a barátnőmnek van barátja.Mondhatnám,h barátnőm nem tehet róla,de nem mondom,mert tehet róla,mindig szándékosan rányomul azokra a fiúkra...és az ujja köré csavarja őket..és eddig MINDIG azzal járt,kavart akivel csak akart...amúgy ő 16. Miért csinálja ezt? ígyis annyira kivagyok már,és ezt ő is jól tudja :( pedig rohadt sokan mondták már,h jól nézek ki,meg a gimiben is azt mondják,h én vagyok az osztály legnagyobb arca..nem tudom.. :(


2011. szept. 5. 17:10
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
És nem is leplezem,rohadt irigy vagyok rá,hogy ő bárkit megkaphat..!
2011. szept. 5. 17:12
 2/17 A kérdező kommentje:
Pedig amúgy nagyon szeretem a barátnőmet,kb mintha a tesóm lenne,9 éve <3,csak ezzel néha annyira felidegesít
2011. szept. 5. 17:12
 3/17 anonim ***** válasza:

itt is ez a helyzet:(

ÉS semmi önbizalmam nincsen és ha vki azt mondaná rám h szép vagyok már azt gondolnám magamban hogy ennek miért kell hazudnia?-.-

a barátnőm meg mindennap azon gondolkodik h fuu most vajon melyikkel járják áhh ez is jól néz ki áhh most mit tegyek

2011. szept. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Előttem is régebben így dicsekedett h ennek is bejön jajj annak is bejön..én meg csak így ültem és azon gondolkoztam..miért nem örül neki,basszus? !

Amúgy mondtam neki már ezt amit leírtam,ő meg annyit mondott,h hülye vagyok,mert h majd úgyis lesz valakim,meg h szép vagyok,mindig mondogatja,de ha csávó van ott,akkor már nem így viselkedik..

2011. szept. 5. 17:16
 5/17 anonim ***** válasza:
Ejtened kéne a barátnőd amikor pasizni indulsz. Ha összejöttél valamelyik sráccal, és akkoris rányomul, akkor meg verd orrba.
2011. szept. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

én meg ha ezen elgondolkodom h miért?

most is mindj elkap a pánik roham mert elegem van csinálhatok én bármit mellette úgyis csak egy kis senki leszek

2011. szept. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
ÁÁ Nemtudom ,örökre nem akarom ejteni barátnőmet,mert azért nagyon szeretem,csakhát..megváltozott... :(
2011. szept. 5. 17:19
 8/17 anonim ***** válasza:
én azt várom h felnőljek elhuzzak innen hátha a japánoknál több esélyem lesz
2011. szept. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

http://www.youtube.com/watch?v=Rnk1oQj2Lbg


"igazság szerint kevésnek érzem magam"

2011. szept. 5. 17:24
 10/17 anonim ***** válasza:
Már bocs, de szerintem nem igazi barátnő.
2011. szept. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!