Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, bejönnek netek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, bejönnek netek az érzelmes pasik?

Figyelt kérdés
2011. aug. 9. 16:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól is függ, hogy mennyire érzelmes, de nekem általában bejönnek.
2011. aug. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 napietus ***** válasza:
nekem nem. inkább érTelmes legyen :D
2011. aug. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha érzelmesen kezdi az ismerkedést akkor nem. Azt szeretem, amikor ő is kezd szerelmes lenni belém, és miattam lesz érzelmes, és csak velem. De ha ilyen tök nyálas lesz már az első napoktól, az engem valahogy taszít..
2011. aug. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%
Annyira legyen érzelmes,hogy mondja ki,hogy "szeretlek" amikor úgy érzi igazából,és ki akarja mondani és lepjen meg néha valamivel(lehet ez egy szál vörös rózsa,vagy pipitér vagy 1 szendvics is).A lényeg,hogy tudjam,hogy ő szívből adja.Ennél több fröcsögés meg felesleges magyarázkodás az érzelmeiről nem kell köszi!
2011. aug. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Valakiknek igen valakiknek nem, az meg hogy ki mennyire érzelmes nem feltétlenül az a legfontosabb dolog, mert lehet valaki akármennyire érzelmes, ha olyan mint egy papucs férj, és semmiről nem lehet vele beszélgetni, meg úgy is lehet valaki érzelmes, ha alapjában nem is az a romantikus és papucs férj típus. Ez a kérdés ahhoz hasonlít mintha azt kérdezné akárki, hogy be jönnek-e neki az okos lányok, legalábbis az én válaszom igen lenne, de ez nem elég ahhoz hogy akárkivel is össze akarnék jönni érted, A KÉRDÉS ÚGY LETT VOLNA A HELYES, HOGY POZITÍVUM-E AZ ÉRZELMESSÉG, ÉS HOGY MÁS TULAJDONSÁGOK MENNYIRE FONTOSAK. KB.
2011. aug. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
21/f VOLTAM D:
2011. aug. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Valamilyen szintem persze, igen, bejön, ha egy pasi érzelmes. De egy idő után a túlzásba vitt érzelmesség nem tetszene. Szóval, ha valóban szeret, akkor mondja ki, hogy "szeretlek ... (a nevem)", vagy alkalmanként lepjen meg valamivel, nem kell nagy dolgokra gondolni, mondjuk egy szál virág, vagy vesz nekem a kedvenc gyümölcsömből, vagy édességemből, illetve egyszer-egyszer egy romantikusabb program. Ez így oké, ennél több, már túlzás lenne szerintem.

16/L

2011. aug. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!