Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi értelme a "kiélés" nevű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme a "kiélés" nevű jelenségnek?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy kínos, de 20 éves én fiú létemre nem akarok össze-vissza kefélni, hanem képes lennék leélni az életemet egy rendes, kedves, megértő lánnyal (aki persze tetszik is). Tehát nem érdekelne milyen mással, ha végre találnék egy barátnőt aki elfogadna, őszinte lenne és szerelmesek lennénk egymásba, akkor én nem akarnám otthagyni. Nem hiszek abban, hogy egy kapcsolat "unalmassá" válhat, merthát szerintem egy kapcsolatnak nem az izgalom a lényege, hanem két ember őszinteségén és szeretetén/szerelmén alapuló együttléte.
2011. aug. 10. 16:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
38%
A kiélésnek az a lényege, hogy ezt, amit leírtál, majd 40 évesen érezd, ne 20 évesen. Most persze, hogy úgy érzed, hogy neked nem kell "kiélés", csak tudod ahogy telnek az évek, nehogy majd 40 évesen koppanj hogy b.sszameg mennyi mindent nem próbáltam ki. Sok férfi van így...
2011. aug. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
80%
Ja persze és akik meg kiélték magukat azok meg azt hogy b.sszameg nem kellett volna, sok hülyeségeket csináltam.
2011. aug. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
én is olyan vagyok mint te , többre tartok egy hosszabb kapcsolatot mint több egy éjszakás kalandot
2011. aug. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
A jelenségnek az az "értelme", hogy sokan sokféle hülyeséget csinálnak, és erre fogják rá. Emellett még kifogásként is remekül használható, legalábbis használják sokan.
2011. aug. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
41%

"Nem hiszek abban, hogy egy kapcsolat "unalmassá" válhat, merthát szerintem egy kapcsolatnak nem az izgalom a lényege, hanem két ember őszinteségén és szeretetén/szerelmén alapuló együttléte."


Volt már komolyabb kapcsolatod? Mert egy kapcsolat igen is nagyon könnyen kihűlhet, akkor is, ha mindkét fél szereti ugyan egymást, de nem tesznek semmit a közös új élményekért, az érzések fenntartásáért, mert eléldegélnek egymás mellett abban a tudatban, hogy elég az, hogy szeretik egymást. Pedig a szerelem kevés egy jól működő kapcsolathoz. Nem olyan ez, hogy csak úgy megy magától: tenni kell érte.

Ezt csak azért írom, mert kicsit olyan idealisztikus elképzelésnek tűnt az utolsó mondatod:)

22/L

2011. aug. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Értem én, hogy öntözni kell a virágot, hogy ne hervadjon el, de egy közös élmény lehet egy séta, filmnézés, kirándulást stb. Nem azt mondtam, hogy akkor ülünk egymás mellett és szeretlek és ennyi elég. :)


(amúgy igen, idealista vagyok)

2011. aug. 10. 17:58
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Neked semmi, másnak sok. Nem minden ember egyforma. Vannak, akik fiatalon még nem vágynak tartós kapcsolatra, inkább szórakozni szeretnének és csak kötöttségnek éreznék, ha le kellene kötniük magukat valaki mellett. Aztán ez idővel a legtöbbször megváltozik vagy mert szerelmesek lesznek, vagy, mert úgy érzik, már ideje megkomolyodni.

Aztán vannak olyanok, mint te, akiknek ez nem hiányzik és akik már fiatalon is a komoly kapcsolat lehetőséget keresik.

Igazából egyik hozzáállással sincs szerintem baj. Olyan lányt kell keresni, akinek hasonló a gondolkozása, az értékrendje.

2011. aug. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez csakis valamiféle kormánymanipuláció lehet, mert ezzel akarják bomlasztani az embereke, eltolni őket a túlzott hedonizmus felé, elbutítani, elértékteleníteni, mert így nem veszélyeztetik a hatalmukat, wáháháháhá! (Viccen kívül, szerintem van benne valami...)


Vagy csak ahogy 17:43-as említette, a sok hülye szereti ócska kifogásként felhasználni.

2011. aug. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
78%
Aha, mert ha valaki össze-vissza baszott fiatalon, akkor később automatikusan hűséges társ lesz.
2011. aug. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Hailey13 ***** válasza:
0%

elsőnek van igaza. 15 vagyok, nem voltak egetrengető kalandjaim, de mégis vannak dolgok amik csak úgy eszembe jutnak, hogy húúúú ezt komolyan megcsináltuk? megmertem? mint a filmekben..mennyire izgalmas volt.. stb.

a kiélés nem csak a szexről szólhat..:D

egyébként gondolj bele: van egy csinos feleséged, 20 éve együtt vagytok, de minden napotok ugyanolyan. aztán egyszer csak jön egy pörgős lány vagy fiú. vége a házasságnak:D

nem hiszek abban, hogy az embernek élete végéig egyetlen párja lehet összesen. Inkább 'éld ki' magad bármilyen értelemben fiatalon, legyen több barátnőd egymás után. így tudni fogod, milyen lányok kellenek igazán neked, nem az, ami a filmekben az elvárás, ami az ideális..

sokkal rosszabb ha később, 50 évesen jössz rá, mennyi elszalasztott lehetőséged volt, és mennyire utálod az életed.

persze nem azt mondom hogy most indulj és szedj össze egy aidset. azt mondom élvezd az életet ahogy te akarod, és ahogy jólesik:)

2011. aug. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!