Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan gondoljátok?

Figyelt kérdés
Amikor a saját 3-as golfommal járok, egy csaj se néz be... de mikor anyámnak volt mercedes ml 270-e (volt), akkor nagyon sok jó csaj benézett... komolyan gondoljátok h nem ribancok a csajok? :)
2011. aug. 10. 17:00
1 2
 1/19 twinky ***** válasza:
Nekem volt egy BMW-m, de amiota baratnom van, Passatra csereltem, nehogy megbamuljanak az olcso r.bancok.
2011. aug. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Nem mindegyik ribanc, de az autókba "csak úgy" általában ők néznek be.
2011. aug. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Ezért járok motorral vazze,nekem csak ne nézzen be egyik se vazze.Gyúrunk vazze?
2011. aug. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Igazad van! Talán már írtam is egyszer: Amikor a T-90-es tankommal járok, engem is jobban megnéznek, mint mikor a camping bringámmal... Nem is értem, miért? :(
2011. aug. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy kicsit túlspilázod. Engem sosem érdekelt más pénze, mégis megnézem az autókat, mert szeretem. A Lexusokat irigylem is. Ettől még nem kellene az, aki benne ül. Az ML270-es Merci pedig szép, de a ribancok sem ilyen autókat néznek, fogalmuk sincs egy ilyen külsejű autó értékéről. Csak amiről süt, hogy vagány. Ilyenre gondolok:


[link]

2011. aug. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Ja és szerintem a golf tök jó :)
2011. aug. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
nagyon szeretem az a golfot, igaz szeretnék egy ötöset, de majd később talán... 1.8 benzin, eszik elég sokat, de imádom.. az a6 nagyon szép, ilyen van szomszédunknak 2.0 tdi ramses felnikkel....
2011. aug. 10. 17:29
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Mert te csak azokat a ribancokat nézed meg vezetés közben akik drága autókra hajtanak. Engem még a trabantban is megnéztek a csajok, de hogy új autót mondjak egy olcsó chevroletben ülve is néztek a csajok:D Lehet nem az összes csaj, de egy BMW-ben se nézne meg téged se az összes csaj:) De mondok neked valamit kisöcsi. Még gyalog is megnéznek;)
2011. aug. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Jaja, csodálatos autó. Ha ilyenem lenne ki sem szállnék.

De az én kedvencem ez:


[link]

2011. aug. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
én minden autóba bele szoktam nézni.
2011. aug. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!