Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan gondoljátok?

Figyelt kérdés
Amikor a saját 3-as golfommal járok, egy csaj se néz be... de mikor anyámnak volt mercedes ml 270-e (volt), akkor nagyon sok jó csaj benézett... komolyan gondoljátok h nem ribancok a csajok? :)
2011. aug. 10. 17:00
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Nem szoktam benézni az autókba. Nálam ez 2 külön kategória.
2011. aug. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Azok, kevés kivétellel.

A kivétellel foglalkozz.

2011. aug. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Nekem egy BMW X6 van, ráadásul nem is egy sima, hanem egy Tycoon. Minden egyes lány megnézi állandóan, de amikor régebben egy szakadt Volvo s40-essel jártam, akkor egy sem nézte meg... Szégyen ez a mai világ... Ha nincs pénzed, akkor nincs nőd... :/
2011. aug. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
egyik cimborámnak is x6-ja van, rá akart beszélni h hitelezzek be egyet, de sztem az úgy felesleges...kiment neki az autómatája multkor 80 al ment haza pályán.. szerencséje volt h garanciába megcsinálták neki...
2011. aug. 10. 20:11
 15/19 anonim ***** válasza:
68%-os neked is ezt tudom mondani, amit a kérdezőnek. Az emberek megnézik a szép autót. Nem feltétlenül arra kíváncsi, hogy ki ül benne, csak az autót, mert az X6-os sem fordul be például minden sarkon, viszont csodálatos, is megnézem, csorgatom a nyálam és kész. Felőlem nő is ülhetne benne, nem az érdekel.
2011. aug. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
báttyám is mondta hogy mikor a kis nemtommilyen gagyi kocsijával van szinte egy csaj se nézi őt,néz vissza rá stb. de mikor a jobbik kocsijával és az utánfutóján a jetski-vel van akkor minden csaj mosolyog megilyesmi:D:D
2011. aug. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

"komolyan gondoljátok h nem ribancok a csajok? "


Mégis ki mondta, hogy nem azok?

2011. aug. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Kérdező, nem tudom, mit kezdenél velem, aki szerint csak Piros típusú, kék típusú stb. autó létezik:)))
2011. aug. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
A ribik nekem is benéznek a kocsimba.Csakhogy én nő vagyok aztán leshetnek.Ha pasi lennék megdugnám és kipenderiteném.Ne törödj azzal hányan buknak a kocsidra!Akinek majd kellesz annak kocsi nélkül is kelleni fogsz majd!
2011. aug. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!