Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, komolyan gondoljátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, komolyan gondoljátok a "legyünk csak barátok" mondatot vagy igazándiból jó lenne ha nem is látnátok többet az illetőt?

Figyelt kérdés
2009. nov. 10. 13:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ezt csak akkor mondtam ha így is gondoltam. természetesen azt is megmondtam az illetőnek, hogy nem tudom elképzelni magam vele egy párként.
2009. nov. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Tisztelet a kivételnek!

Elég gyakran csak "sajnálatból" mondják ezt a csajok

2009. nov. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez a legegyszerűbb dobós szöveg. Nagyjából azt jelenti, hogy "lóghatunk együtt, de ne nézz rám úgy, mert semmi esélyed."
2009. nov. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszaitokat.

Kicsit konkrétaban: Nos ne haragudj meg rám, de én nem tudok rád másképp nézni, csak mint barát, de egy NAGYON JÓ barát, aranyos vagy és kedves is. De az érzéseimnek nem tudok parancsolni. Most írhatnám azt: hogy később esetleg megfordul a , de nem akarom azt sem hogy álomba ringasd magad. Tudom tiszta hülye vagyok, mert legbelül tudom hogy te biztos nagyon tudnál szeretni egy lányt, meg biztos mindent megadnál neki. De sajnos nem érzek baráti szereteten kívül semmit.


Biztos bennem van a hiba. Sajnálom. Ugye leszünk barátok?

És ne szomorkodj, ha esetleg szomorkodnál

2009. nov. 10. 13:14
 5/11 A kérdező kommentje:
Ezt írta nekem
2009. nov. 10. 13:15
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy dobin akart. Nekem ebből a kis szövegből az jön le, hogy ő nem úgy tekint rád,mint potenciális pasira egy kapcsolat céljából.
2009. nov. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
35%
az a poén, ha tényleg komolyan gondolják. mintha nem tudnák, hogy mi nem barátkozni akarunk, arra ott van a többi férfi. :)
2009. nov. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Dobott.

Úgy fogalmazta meg, hogy lehető legkevésbé legyen sértő.

2009. nov. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
rendes lány lehet, az hogy legyetek barátok az vigasztalás hangú kicsit, de ha nem érez semmit, kikell mondani és így teheti meg legkevésbé bántóan, el kell fogadni sajnos :S sokkal kevésbé rossz mint ha játszana veled és hitegetne!
2009. nov. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a választ.
2009. nov. 10. 18:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!