Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vannak elszörnyülködve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak elszörnyülködve az emberek, ha egy huszonéves lánynak/fiúnak még nem volt párkapcsolata?

Figyelt kérdés
Sokan azt hiszik, hogy hát akkor biztos a saját nemükhöz vonzódnak, pedig nem, csak egyszerűen így alakult.
2011. aug. 10. 21:32
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
utolsó előtti, mióta baj az ha vki 18 évesen elveszti?? már nem azért, de ne mondjuk már erre h az korai......
2011. aug. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem volt senkim még és 21 vagyok, nem értek a lányokhoz, valahogy mindig elutasítanak, fogalmam sincs hogy kéne velük viselkednem, rokonok mindig kérdezik, hogy na és van már barátnő?Utálom őket...mi közük hozzá?

Tehetek én arról, hogy félénk típusú személy vagyok?

21f

2011. aug. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
0%

igen tehetsz!!!

uccsó: amugy ugy birom az ieneket egy csomóan nyavajognak h ohh nincs pasim meg barinóm de változni már nem birnátok hát akkor istenem ne csodálkozzatok!!! én általába teszek az oan dolgokért amiben jó akarok lenni vagy meg akarok szerezni valamit (valakit)!!!

2011. aug. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak a birkatudat miatt van ez így, hanem a társadalmi "elvárások", hagyományok miatt is. Alig 100-200 évvel ezelőtt a fiatalok 16-17 évesen házasodtak, 25-30 évesen már többgyermekes szülők voltak, és akkor az volt az elfogadott, követendő példa, szokás.

A társadalom változásaival a párkapcsolatok esetében is át, meg átalakulnak ezek a szokások, és ami épp aktuális, az válik meghatározóvá és elfogadottá, aki pedig ezt nem követi, az lesz a furcsa idegen, akivel "biztos valami baj van". Csak éppen ez közel sem ennyire egyszerű. Akarni egy párkapcsolatot, vágyni rá egy dolog, kivitelezni azonban egy másik.

Sajnos, napjaink felszínes, külsőségeken alapuló világában a kevéssé vonzó kinézetű emberek sokkal kisebb eséllyel tudnak labdába rúgni társkeresés terén, mint azok, akik szerencsésebb genommal rendelkeznek. Meg persze az sem utolsó dolog, hogy ma már kb. azt is párkapcsolatnak nevezik, ha néhány ostoba, éretlen kis hülye részegen összefekszik az első buliban, majd utána még találkozgatnak néha.

Aki nem bulizós, nem annyira társasági ember - akármilyen okból kifolyólag -, annak kapásból kevesebb lehetősége és esélye van kapcsolatokat kialakítani.

2011. aug. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
ma 22:09: látom, a helyesírásért nem akarsz tenni :D
2011. aug. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

oké OkÉ na jó tudom elvetettem 1 kicsit a korosztályt

javítom....13-16

2011. aug. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Hű, 22:10-es elvtárs remekül elmondta. Pont így gondolom én is. :) (Ráadásul kifogástalan a helyesírása.:D)
2011. aug. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

A válasz írója 75%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 21:47


Teljes mértékben egyetértek veled! Sajnos én is hasonló cipőben járok, mint a kérdező :(

2011. aug. 11. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
58%

Mert nem ismerik a későnérő fogalmat:)


Meg nem tudják elhinni,hogy vannak akik jól megvannak párkacsolat és/vagy szex nélkül.

2014. szept. 11. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!