Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek? (olvasd el lent,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? (olvasd el lent, köszi)

Figyelt kérdés

Tegnap éjjel két órát beszélgettem egy fiúval telefonon, akivel két hete ismerkedtem meg egy fesztiválon és azóta rendeszeresen beszélgetünk MSN-n, és tegnap mivel nem voltam MSN-n, felhívott.


Elmondta nekem, hogy kikosarazta egy lány és, hogy nem érzi most jól magát. Szerintetek lelki szemetesládának használt? Vagy csak megbízik bennem? Akarhat tőlem valamit? Mert sokszor úgy érzem, hogy igen, vannak olyan célzásai és akar velem találkozni...De ez engem teljesen összezavart, hogy kiosztja a csaj - ügyeit.


Köszi a válaszolónak. :)


2011. aug. 12. 15:13
 1/9 anonim ***** válasza:

Princess:

Szerintem találkozz vele és beszéljétek meg, mert biztosan nem közömbös irántad :)

2011. aug. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi :) Én is erre várok, hogy találkozzunk és beszélgessünk, csak most elvagyok utazva.
2011. aug. 12. 15:17
 3/9 anonim ***** válasza:

A férfiak nem szoktak csak úgy lelkizzni akárkivel,inkább erősnek szeretnek látszani.Ha neked ilyesmiről beszélt akkor te nem vagy számára akárki.Örülj neki hogy így megnyílt előtted elmondja hogy szomorú a legtöbb férfi ezt csak nagyon ritkán teszi.Többnyire ha a volt barátnőjéről kérdezik akkor csak flegmáskodik úgy tesz mint akit nem érdekel.

Ez a fiú megbízik benned ha ilyet elmond,becsüld meg a bizalmát.

2011. aug. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, meg is fogom. És ha csak barátok maradunk, akkor is megfelel nekem, hiszen nagyon kedves, jófej meg minden. :)
2011. aug. 12. 15:29
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem meg azért mondta hogy tudd: szabad préda:D
2011. aug. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
15:40 - Van benne valami :P
2011. aug. 12. 15:41
 7/9 anonim ***** válasza:
2heti ismeretség után nem hiszem,hogy komolyan akar valamit. csak megakar vigasztalódni. ne légy naiv.
2011. aug. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sajnos ha neked panaszkodik egy másik lányról nem hiszem hogy akar valamit.Mert ha magamra gondolok,tuti nem beszélek azonnal egy olyan pasinak egy másikról akitől szeretnék valamit. De persze ez nem biztos. Amugy előbb utóbb úgyis kiderül ha esetleg kezdeményez.
2011. aug. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Abszolút nem panaszkodott, csak elmondta, hogy nem jött össze a dolog.
2011. aug. 12. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!