Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van fiú és lány közt barátság?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van fiú és lány közt barátság? Olvasd tovább

Figyelt kérdés
20/L, van barátom. Még mielőtt összejöttem a barátommal, azelőtt ismertem meg a legjobb barátomat. A csávómat kicsit zavarja, nem mondja de látom rajta. Elég sokat lógunk együtt, esténként filmet nézünk, volt is már hogy 1ütt aludtunk, buliztunk. Masszírozzuk is 1mást:), de semmi több. Nagyon jó barátom és nem akarom vele megszakítani a kapcsolatot, de azt se akarom, hogy emiatt szakítsunk
2010. nov. 13. 19:17
 1/7 Tomazolika ***** válasza:
szerintem nincs . mindig/általában szex a vége
2010. nov. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
így van ahogy az első mondja
2010. nov. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
fiú és lány közt akkor van barátság, ha kicsit kijjebb toljuk a határokat, vagyis a szex is belefér
2010. nov. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
de már majdnem 1 éve vagyunk barátok, nem volt szex. nem is akarunk.
2010. nov. 13. 19:35
 5/7 A kérdező kommentje:

ha jobban belegondolok néha amikor hozzám ér, érzek vmit:)de utána elfolytom, sztem ő is. de ez ritkán van. ilyenkor arra gondolok, csak szeretem, nem szerelemből! és azt érzem.

De olyan jól elvagyunk, olyan mint én, csak fiúban

2010. nov. 13. 19:41
 6/7 anonim ***** válasza:
Én 4 évig azt hittem, hogy legjobb barátok vagyunk,de egy nap bevallotta, hogy szeret.Csalódtam,mert azt hittem, hogy barátok vagyunk,de ma már rájöttem, hogy túl naiv voltam. Beláttam, hogy nem létezik fiú és lány között barátság, mert mindig az egyik fél többet akar. 19/L
2010. nov. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kicsit off, de nem bírtam megállni.

Bazeg, te előző 19L, hogy te milyen egy korlátolt pontpontpont vagy... Megtörtént veled egyetlenegyszer, és akkor már az mindig, mindenkire igaz. De nem vagy egyedül, a többi szemellenzős idióta sem képes önmagán túl látni...


On: LÉTEZIK! Az, hogy pont veletek-e, az már egy más dolog. Nálam spec létezik.

2010. nov. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!