Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A csajozós, folyamatosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajozós, folyamatosan bulizós fiúk nem változnak meg soha?

Figyelt kérdés
2011. aug. 12. 21:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Kétesélyes. Sajnos biztosra nem lehet mondani. Ismerek valakit, aki megváltozott, mikor nagyon beleszeretett valakibe, de olyat is, aki nem.
2011. aug. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
De. Az egyik rokonom is ilyen volt, bár ő nem kifejezetten csajozós,hanem sosem volt szerelmes a lányokba, jött egy jobb és elhagyta. Aztán találkozott valakivel, aki levette a lábáról, 2 hónapos a gyerekük:)
2011. aug. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
45%

Miért változnának meg, ha övék a világ? Ha értük bomladoznak a lányok?


Aki meg nem bulizik és hűséges az le van ejtve.


20F

2011. aug. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
64%

Hogyne változnának meg, amint anyuci és apuci nem finanszírozza a dolgaikat nem lesz miből bulizniuk járni.

Minimálbérből nem telik ilyenekre. Azt meg gondolhatod, hogy az ilyenek akik elvannak kényeztetve azok hol fognak kikötni felnőtt korukban.

2011. aug. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Az első jól mondja, lehet, hogy megváltozik, de lehet, hogy nem. Sok idősebb pasit ismerek, aki hajtja a nőket, és szinte minden pénzét bulikban veri el. De olyat is ismerek, aki megkomolyodott.
2011. aug. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Nem értek teljesen egyet azzal, aki azt írja, hogy anyuci, apuci finanszírozzák a bulikat és minimálbérből nem telik. Én is szerettem bulizni régen, dolgoztam is, nem is kerestem sokat, de azért heti egy disco beugróra futotta és még egy-két ital is belefért. Úgyhogy nem feltétlenül a szülőkön múlik ez. A férjem szintén a saját keresetéből bulizgatott már egész fiatal kora óta.
2011. aug. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Igen én azt mondom megtudnak változni! Tapasztalatból! :)
2011. aug. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Néha megváltoznak, de sokan vannak, akiknél ez nem csak "átmeneti" állapot. Szerintem ne várj senkire, ha már várni kell, úgysem szeret igazán.
2011. aug. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
Nos, szerintem ez a csajozás-bulizás egy bizonyos korban van a fiúknál, ezt ki fogják nőni valószínűleg, tehát meg fognak változni majd. ( Ki látott már egy 70 éves bácsit ugyanúgy bulizni, és csajozni, mint egy 17 évest?! :) ) Ha egy 17-25 közötti fiút, aki bulizós, és csajozós, 1-2 hónap alatt akarunk megváltoztatni, akkor valószínűleg nem lesz eredménye a dolognak, hacsak nem nagyon szerelmes az illető fiú. :) Ahhoz, hogy nagyobb változások történjenek, évek kellenek, meg persze időközben egy komoly kapcsolat is. :)
2011. aug. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Aki nem tud megváltozni kb.20-25%. A többieknek

"megjön az esze", amikor a helyzet úgy kívánja.

2011. aug. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!