Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A csajozós, folyamatosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajozós, folyamatosan bulizós fiúk nem változnak meg soha?

Figyelt kérdés
2011. aug. 12. 21:04
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

persze!Az isten nem tudta eldönteni mije legyen,ezért megáldotta mind kettővel.

20/FN

2011. aug. 18. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
én ez előtt mindig csajoztam nem volt olyan nap h ne flörtöltem volna vlkivel :D ...ma meg 3hónapja járok vele és már nemcsinálom. Igaz ha látok pár jo csajt megkivános és szivesen oda mennék hozzá de nemlehet és ezt jol tudom és nemis csinálok semmi olyat amivel veszélyeztetném a kapcsolatunkat:) 17/F
2011. aug. 18. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Dehogynem.

Megváltozunk,ha elfogy a lóvé.

2011. aug. 18. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
én tapasztalatból mondom hogy lehet hogy egy ideig úgy tűnik mintha megváltozna még a környezete is azt hiszi hogy ez most tényleg szerelmes, de kutyából nem lesz szalonna ez idővel kiderül
2011. aug. 18. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
De, minden bizonnyal. Tudod ez korral jár. Idővel mindenki rá jön, hogy vannak fontosabb dolgok is. Viszont az időpont változó, de 20-30 éves kor között ez végbemegy.
2011. aug. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
Neha igen,megvaltoznak,de ahhoz kell egy olyan ember akiert sok mindent kepes felaldozni,vagy ha o akarja akkor is megvaltozhat.:)
2011. aug. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Zsike68 válasza:

Ha valakit nagyon megszeret, vagy egy kis biztonságra vágyik megváltozik a felszínen, de a lelke mélyén soha. Amikor nagyobbak lesznek a gyerekek, a párja meg idősebb és már nem olyan mutatós, mint egy huszonka, akkor újrakezdi, ha talál olyan nőket akik vevők rá, olyan meg mindig van...

Vagy elfogadod ilyennek, vagy lépsz tovább...

2011. aug. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Babócás válasza:

Szia!


Meg tudnak és meg is fognak, amint születik egy lányuk....

Mert akkor rájönnek, h milyenek is voltak annak idején, és nem szeretnék, ha a lányukkal bárki is úgy bánna, ahogy ők bántak régen a nőkkel...

2011. aug. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!