Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » El fogom veszíteni, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El fogom veszíteni, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon jó lány barátom, aki lassanként belém szeretett. Nagyon jól megvoltunk, igaziból nekem is bejön külsőre. De nem akartam vele összejönni, mert ha vmikor szakítunk utána már valószínűleg nem beszélnénk többet(hiszen semelyik exemmel sem vagyok már olyan jóban). Viszont most azt mondta, hogy nem lehetünk barátok és nagyon sajnálja, azóta nem is beszéltünk. Tehát bekövetkezik az, amiért nem akartam vele járni. Össze kéne vele jönni, vagy el kéne engednem?
2011. aug. 13. 15:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem szeret annyira, hogy csak barát legyen, nem annyira barát, hogy ne állítson útválasztó elé. Engedd el. Ki fogjátok heverni.
2011. aug. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
én a helyedben járnék vele. ki tudja, talán ő lesz az az "igazi". az ilyen barátságokból lesznek a nagy szerelmek :) egyébként a férfi-nő barátságok már csak azért sem tarthatnak örökké, mert ha mindketten mással vagytok, ők biztos nem néznék jószemmel,ami + feszültség a már írtakhoz képpest.
2011. aug. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De pont hogy nagyon szeret, sokat sírt miattam meg szenvedett, tehát nem bírja már tovább szerintem:S De nekem is nagyon fontos ember..
2011. aug. 13. 15:15
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen szerintem is a járás az egyetlen megoldás
2011. aug. 13. 15:16
 5/11 anonim ***** válasza:

Járj vele! Hasonló helyzetben voltam, csak fordított szerepkiosztással. 4! évig szenvedtem miatta!!

16/F

2011. aug. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
És végül mi lett veletek?
2011. aug. 13. 15:30
 7/11 anonim ***** válasza:

Amikor valakit szeretsz, olyan mintha kiegészítenétek egymást. Ne keverjük a rajongással, amikor minden gondolatod körülötte forog, egyszerűen csak a lényed részévé válik. A lábadat levágnád, ha nem tudnál táncolni?


A barátság/haverság közti különbségbe már bele sem megyek, de a lényeg, hogy egy igaz barát nem akar rád erőltetni semmit, maximum abban az esetben, ha az a Te érdeked.


Én elhiszem, hogy rajong érted, de ha összejössz vele sajnálatból/félelemből, az az egész kapcsolatotokra rá fogja nyomni a bélyegét. Te döntesz, hogy ezt vállalod-e.

2011. aug. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszi
2011. aug. 13. 15:45
 9/11 A kérdező kommentje:
Am szimplán lehet, hogy már nem bírja tovább, hogy nem vagyunk együtt és kénytelen ezt a lépést meghúzni.
2011. aug. 13. 15:47
 10/11 anonim ***** válasza:

Te néznél egy olyan romantikus sorozatot, amiben a karakterek sosem lépnek 1ről a 2re? Nyilván elege van, de ez nem szerelem. Nem fog belehalni, ha elengeded.


Szvsz sokkal rosszabbul fog járni a kapcsolatotok, ha összejöttök, de én nem dönthetek helyetted.

2011. aug. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!