Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Manapság miért van ennyi rib@nc?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság miért van ennyi rib@nc?

Figyelt kérdés

előre leszögezem h tisztelet a kivételnek

de engem ez komolyan érdekelne h a mai 13-14-15 éves lányok miért ilyenek? ez a divat? hallottam már olyat h "korán érő vagyok" de most komolyan az ilyen idős lányok 90%-a koránérő lenne? nem hinném

amikor én voltam ennyi akkor senki nem azzal foglalkozott h ki kivel feküdt le a hétvégén hanem élveztük a gyerekkorunk

ennyire elfajult a világ? vagy csak én látom rosszul?


2011. aug. 13. 18:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Egyre több lesz.De hát nem muszáj ribancokkal kezdeni.Mondjuk az igaz,hogy minden lány ribanc de azért majd találsz te is magadnak valami kiégett ribancot aki már normális.Vagy nem...
2011. aug. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mert ez a menő, ez a trendi, ezt látják, isznak, cigiznek... ha nem csinálják akkor azt hiszik, hogy senkik
2011. aug. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
19.00 minden lány ribanc lenne??? ezt meg milyen ökörségből szűrted le??
2011. aug. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Így van. Ez a "divat". Ezt látják a tévében, interneten, újságokban. Nagyon torzak a minták. Gondoljunk például a valóvilágos "sztárokra".
2011. aug. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem leszűrtem,hanem ez tény.
2011. aug. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Az tény, hogy rengeteg csaj viselkedik, öltözik ribancosan: mellvillantó topocskákban meg 20centis magassarkúban, feneket nem takaró szoknyákban, de vannak kivételek, olyanok, akik nem is szürke egerek, de azért pi**ák sem. Amúgy fiúk között is sok a tuskó f*sz
2011. aug. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mindig ezzel jönnek,hogy fiuk közt is sok a bunkó...Ezzel csak annyi a baj,hogy a inkább legyen bunkó valaki mint ribanc.Akinek a kettő egy szinten van azt meg csak sajnálni tudom.Na csá!
2011. aug. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

19:03

Nem azt mondtam, hogy mindegyik! 100-ból 1 ha mindenben kivétel!(nem: cigizik, iszik, ribanckodik...)

2011. aug. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Azt sosem mondanám, hogy a kettő egy szinten van, sőt, egyáltalán nem, de elég szánalmas azzal visszavágni, hogy "a lányok mindig ezt mondják", a fiúk meg mindig a "minden csaj ribanc" szöveggel jönnek. csá
2011. aug. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

A válasz írója 43%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:00

köszönöm kedvességed de kiégett ribancra nincs szükségem mert már házas ember vagyok :) csak érdekel ez a kérdés

igaz h az ilyen idős fiúkkal is vannak gondok de azt most hagyjuk tőlük talán majd 1 másik kérdésben megkérdezem h miért akarnak úgy kinézni mint a lányok :D

2011. aug. 13. 19:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!