Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akkor most mire véljem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor most mire véljem? Kettős a dolog. (lent)

Figyelt kérdés

van egy fiú, aki tetszik. teljesen kétértelmű jeleket ad. egyik alkalommal kérdezi, hogy mikor járok feléjük, mert összefuthatnánk, másik pillanatban azt mondja, hogy milyen k*rva jól néz ki egy csaj.

egyszer azt mondja, hogy sokkal szebb vagyok, mint egy barátnőm, aztán egy másikra mondja azt, hogy ő minőségi.

egyszer azt mondja, hogy hozza a haverját is találkozni, mikor ott van a barátnőm, kiderül, hogy mégsem.

rá akart beszélni, hogy az ő középsulijába menjek, de nem oda megyek. később a barátnőmnek mondta, hogy jó csajok vannak a suliba, és ő illene közéjük, menjen oda.


nem értem..

kérlek segítsetek!

15L(fiú szintén 15)


2011. aug. 13. 21:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Valszeg bejössz neki, de semmi több. Próbálna befűzni, de közben játsza a macsót, kevés sikerrel. Szóval szerintem hanyagold, éretlen még a srác ehhez.
2011. aug. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
...Vagy azt várja, hogy majd te rimánkodj, hogy járhass vele. :))) Felejtős a srác, nevetségesen viselkedik. (Vagy lehet, hogy semmit nem akar, csak félreértetted.)
2011. aug. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

mivel nem ismerem így több dolog is felmerülhet szerintem:

vagy játszadozik veled, csupán szórakozás

vagy nem akarja mások számára is láthatóan kimutatni, hogy bejössz neki

vagy nem tudja, hogyan közeledjen és néha úgy érzi, hogy a múltkor túl rámenős volt, most erről vonja el a figyelmed..

stb.

2011. aug. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat!

várom a továbbiakat!

2011. aug. 14. 01:01
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is így akarja elérni, hogy te küzdj érte, talán féltékennyé is akar tenni! :)


Én is voltam ugyanilyen helyzetben, nem tudtam, mit akar. Tetszett nekem, de nem mertem kezdeményezni, mert akkor azt hittem, hogy nem jövök be neki, csak szórakozik.

Így húztuk-halasztottuk az egészet kb. 1 évig. Míg meg nem találtam a jelenlegi páromat (ez 5 éve volt). De mihelyst megtudta a fickó, hogy foglalt vagyok, akkor odajött, hogy kellek neki, meg régóta szeret, stb., de akkor bizony késő volt már! :)


De jobb is, hogy így alakult! :)


Szerintem is inkább az érettebbekre várj, akik mernek lépni feléd! :)

2011. aug. 17. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ha van két lány aki jelen esetben te ésa barátnőd vagytok úgy tűnik, mindkettőtökkel próbálkozik. Add magad és kiderül mi sül ki a dologból:)
2011. aug. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!