Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mezt mire véljem? Szájonpuszil...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mezt mire véljem? Szájonpuszilt a haverom, (legjobb barátom).23/f

Figyelt kérdés
2 hétig nem találkoztunk, mert hazautaztam. Mikor visszajöttem és találkoztunk szájon puszilt. Tuti hogy nem véletlen volt. Nagyon jó barátok vagyunk, és közveteln a kapcsolatunk. De ezt nem tudom mire véljem. ..
2011. jún. 18. 18:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Van egy nagyon jó tanácsom a hasonló szituációkra, 10 esetből 10-ből bejön:



Kérdezd meg tőle, hogy mire véld ezt. Na?

2011. jún. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A haver legalább lány volt?



Mindegy...



Részegség, vonzalom vagy ki volt éhezve, esetleg egyszerre...

2011. jún. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
esetleg kérdezd meg. Néma gyereknek anyja se............
2011. jún. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

ha közvetlen a kapcsolatotok,miért nem kérdezed meg őt?

ne felháborodva vagy ne ronts neki,csak amikor ketten vagytok,teljesen szokásos baráti hangnemben kérdezd meg,hogy jah,amúgy mi történt a múltkor,mikor megleptél azzal a puszival?

ő elmondja és te megtudod...és minden oké...

DE! a válasznak 2 oldala van..az,amit hallani szeretnél meg az,amit nem...az utóbbira is készülj fel

HA! esetleg meleg...és ettől idegenkedsz...képzeld magad a helyébe és ne hisztizz,meg ne üvöltsd le a fejét,hogy hogy képzelte és soha többé nem vagytok barátok..csak beszéljétek meg,aztán kiderül milesz...

2011. jún. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Feltételezem, hogy fiúról van szó.

És akkor tuti, hogy meleg.

És te tetszel neki.

Gondolj bele: ha egy csajról lenne szó, és 2 hétre elmennél, aztán találkoznátok, akkor ő is megcsókolna...mert hiányoztál neki...mert szeret.

2011. jún. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Tudom, hogy beszélnem kellene vele, de félek hogy mi lesz, félek hogy megváltozik minden, eddig olyan jól megvoltunk, nagyon szeretem őt. (Együtt lakunk)

Meg nem tudom hogy mit reagáljak, amikor megkérdezem, össze vagyok zavarodva, eddig eszembe sem jutottak ilyesmi dolgok, de most kavarognak az érzéseim. Sokat agyalok ezeken a dolgokon, észre is vette rajtam, hogy valami gáz van... mondtam hogy majd elmondom neki.... ma este beszélnem kellene vele, de nm tudom mit mondjak, hogyan reagáljak...egyáltalán mit akarok

Ja és egyébként fiú

2011. jún. 19. 13:22
 7/10 anonim ***** válasza:

egyáltalán tisztázd magadban hogy mi fog történni,ha kiderül esetleg,hogy meleg...

megváltozik valami? undorodni fogsz tőle? utálni fogod? nem fogsz már többet rá úgy tekinteni,mint a barátod? félni fogsz tőle? esetleg magadtól félsz? vagy a környezetedtől,hogy mit szólnak majd,hogy egy meleg barátja vagy?

én adok neked egy esetleges válaszlehetőséget..

1 nem változik meg semmi...nem halálos beteg vagy nem egy fertőzése van,ami csak úgy átragadhatna rád vagy megváltoztatná az életedet...

2miért undorodnál tőle? nem fog máshogy kinézni,nem lesz meleg-szaga,nem fognak ronda bogarak körülötte dongani,nem ölt meg egy gyereket sem,szóval nem csinált semmi olyat,ami ezt indokolná

3miért utálnád? nem bántott meg,sőt,ha eddig nem mondta el,feltételezem,hogy meg akart védeni azoktól a gondolatoktól és érzésektől,amik téged most bántanak...nem tehet róla,de még annak ellenére is,hogy neki valszeg jobb érzés lenne,ha megbeszélhetné valakivel,meg akart védeni téged attól,hogy neked rosszlegyen

4eddig is a barátod volt és eddig is meleg volt..volt vele valami bajod? feltételezem,nem...ezután is ugyanígy lesz,de megkockáztatnád,hogy elronts egy ilyen jó barátságot?

5semmi okod félni tőle...nem fog megerőszakolni,nem fog rádmászni,ugyanúgy lesz minden mint ezelőtt volt...ő is érző ember,sőt,általában a melegek érzőbbek és megértőbbek,mint más pasik...semmiképp nem fogja ráderőltetni magát...

6magadtól nem kell félned...úgytűnik ez nem opció,de sok olyan srác könnyebbült meg,hogy kiderült,hogy valójában ő is meleg és erre akkor jött rá,mikor a barátja elmondta neki...ha meg nem vagy meleg,akkor miért félnél magadtól...

7a környezetetek esetleges reakcióitól a barátodnak kell inkább tartania...el sem tudod képzelni,mekkora megpróbáltatásokat kell kiállni neki ha megtudja valaki-és egyelőre valszeg egyedül...ha te tudod,akkor segíthetsz neki..te ismered a legjobban,tudod,hogy milyen ember és mások ezt nem rombolhatják le az előítéleteikkel..

8valószínű,hogy nem is te tetszel neki,csak te voltál épp a közelben vagy már nagyon elege volt mindenből és rajtad csattant vagy annyi más tényező játszhat még közre...

9ha mégis te tetszel neki,gondolj bele,milyen borzasztó gyötrelmet okozott eddig neki,hogy ottvagy mellette,de mégsem lehetsz az övé,hogy minden nap megcsókolna,de nem teheti,hogy szerelme nem találhat soha viszonzásra...elég borzalmas érzés...bármikor elmondhatta volna,de neki fontosabb volt a barátságotok...tehát valszeg ezek után ha felajánlod,hogy vagy elfelejt,vagy a barátságotok bánja,az elsőt fogja választani...

9egy meleg barát tök jól jön...segít a csajos kérdésekben,megvigasztal ha valami bajod van,jót lehet vele beszélgetni,nincsenek előítéletei,segít jól kinézni..stb;)

szóval ne aggódj,ha meleg,akkor sem változik meg semmi...max pozitív irányba...

tapasztalatból írok,bár én nem vagyok leszbi,de van kettő a baráti körömben+1meleg srác...

bocsánat,ha hosszúra sikerült,de remélem,segít valamit...

2011. jún. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Aranyos vagy hogy ezt mind leírtad, teljesen egyetértek veled. Szó sincs olyasmiről, hogy megutálom vagy ilyesmik. Van egy meleg pár a baráti körünkbe szóval teljesen elfogadom :)

Inkább magamban nem vagyok biztos, eddig nem jutott eszembe ilyesmi, de most teljesen összezavarodtam, lehet hogy bisex vagyok?? nem tudom mi van velem....

Abból amit írtál arra következettek, hogy szerinted tuti meleg...hát nem tudom... ma este beszélnem kell vele, mert megígértem hogy elmondom, hogy mi a baj, min agyalok egyfolytában...

Félek hogy mi lesz, de én őszinte leszek vele ha ő is, azt meg úgyis észreveszem ha hazudik

2011. jún. 19. 18:57
 9/10 anonim válasza:
Na hogy ment?
2011. jún. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én is kíváncsi lennék..remélem,minden jól alakult..
2011. jún. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!