Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen temat hozzak fel amjd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen temat hozzak fel amjd amikor talalkozunk?

Figyelt kérdés
Az ahelyzet hogy nehany nap mulva talalkozok egy kedves lany ismerosommel aki mellesleg tettszik is nekem, de ezt o szerintem nem tudja. Milyen temakat hozzak fel szerintetek amirol jo hosszal el lehet akar beszelgetni? Szerintetek elhivjam egyet uditozni vagy csak beuljunk a parkba?:) Kerlek segitsetek..:)
2011. aug. 15. 23:33
 1/8 anonim ***** válasza:
hát, ha kicsit küzdessz, akkor járj utána, hobbik képek alapján, meg ismered is, és akkor onnantol jön a téma, kcisit habizz, de nagyrészt sztem magadat add, csak azért jo a kis füllentés, mert akkor legalább lesz téma, meg közös dolgok, a lényeg hogy minél kevesebbet beszéljetek interneten, mert annál több marad élőben!! :)
2011. aug. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%
Például tárgyaljátok meg mi a véleményetek a helyesírásról.
2011. aug. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
hat szerintem beszelj vele az utasasokrol..baratokrol es olyan dolgodrol amik meg rohogtetik ott...:)
2011. aug. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az előzővel egyetértek, én is épp ezt akartam tanácsolni.
2011. aug. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azok a nyomorekok akik a helyesirasba kotnek bele menjenek a a...ba. A tobbinek koszi es meg varom a valasozkat.
2011. aug. 15. 23:43
 6/8 Solarian ***** válasza:
Legjob/legrosszabb emlék, legviccesebb története
2011. aug. 16. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Pl kérdezd meg tőle hogy melyik a kedvenc küldije Deepholmban vagy mit gondol a feral druid ralentről
2011. aug. 16. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
*talent
2011. aug. 16. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!