Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit mondjak neki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit mondjak neki, ha találkozunk, lecsesszem?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Arról lenne szó hogy megismertem egy srácot egy buliban kb. 1 hónapja azóta kavarunk egymással!De tegnap voltam buliban és ott letámadott két testvér csaj hogy a férfi akivel én kavarok az Anyukájukkal van együtt!Én meg köpni nyelni nem tudtam!Csak annyit tudtam kérdezni hogy mi van!Ez nem lehet stb.Szóval én nagyon megkedveltem ezt a srácot tegnap fel is hívtam hogy hogy lehet ilyen szemét, de ő tagadta ,de tuti hogy igaz mivel direkt nem akart soha arra a szórakozóhelyre bemenni ahol a lányok buliztak valószínűleg ezért!Sőt még a telefonba elég nagyképű is volt!Na szóval ha ma találkozok vele a buliba oda menjek hozzá és lecsesszem (legszívesebben behúznék neki egyet de hát azt ugye nem lehet!Vagy inkább hagyjam és rá se nézzek,tegyek úgy mintha nem ismerném!18/L amúgy a férfi 29 éves!(De olyan mint egy 18)
2011. aug. 20. 14:05
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

egy ilyen ember nem ér annyit hogy miatta felhúzd magad

ne legyél gyerekes,nézz át rajta

ha odamennél hozzá veszekedni,csak saját magadat égetnéd le

hagyd a fenébe szerintem

2011. aug. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

azt nem értem, hogy mit akarsz egy 29 évessel...


de ha ilyen paraszt, akkor inkább hagyd a fenébe

2011. aug. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!