Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mindent a nőnek kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindent a nőnek kell csinálnia?

Figyelt kérdés

Nem vagyok férfiellenes, nem erről van szó. Hanem:


felcserélődtek a szerepek. Már nem a férfiak nyitnak a nők felé, hanem elvárják, hogy egy nő menjen oda hozzájuk kb udvarolni. 5 év mulva szerintem már a nől fogják a rozsát venni.


ha egy nő terhes lesz, akkor sokszor a férfi ott sem volt.


felnőttkorban (házasoknál, vagy együttélőknél)ha van közös gyermek, akkor általában az anyuka főz, mos, takarit, dolgozik, és ő foglalkozik a gyerekekkel. eközben a férfiak hol vannak? mit kell csinálniuk? dolgozni.


Miért a nőknek jut több feladat az életben?(általában. persze nem mindenhol fordul ez elő, vannak kivételek. de ez nagyon gyakori sajnos..


2011. aug. 14. 13:43
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
(pl most olvastam itt gyakorin, hogy a nők kifogásnak hazsnálják azt hogy szültek, és ezért hiztak el. és ha már felhizott a baba miatt(amit mindketten csináltak) akkor a nő a hibás..
2011. aug. 14. 13:45
 2/20 Tyler913 ***** válasza:

Hat azert ez elegge egyoldalu velemeny.Abban egyetertek,hogy ferfinak lenni jobb:) De a felelosseg is minket nyom inkabb.A ferfiaktol elvarjak,hogy mindig tudjak mit csinalnak,es hogy vezessek a noket,a gyerekeket,felelosseget vallalva az egesz csaladert.


Egyebkent egy normalis csaladban a ferfiak ugyanugy kiveszik a reszuket a hazimunkabol meg a gyereknevelesbol,a szules az egyetlen dolog,amit nem tudunk helyettetek csinalni.Az,hogy Te esetleg csak ilyen arab mintaju csaladokkal talalkoztal,sajnalatos.De ne hidd,hogy mindenhol igy van.

2011. aug. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

hát ha az átlag pasi ilyen szerinted, akkor én nagyon papucs vagyok :D :S 24/F egyébként nagyon hülyén veszi ki magát, ha egy lány nyomul /lehet bármilyen, ne vegyel el az udvarlás izgalmát. ez a legjobb a legelején/


vannak még normális férfiak (magamat annak mondanám és sokan vagyunk még ilyenek :) ), ne aggódj! :)

2011. aug. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 napietus ***** válasza:

figyelj, azok a nők, akik nyomulnak a pasikra, ilyen pasit fognak ki. akikben meg van tartás, azoknak jutnak a normálisabbak. evvan, ezt kell szeretni.


továbbá: ma már ha egy nő nem akar tehes lenni, akkor nem lesz az.

2011. aug. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 napietus ***** válasza:
ja, és attól, hogy sikerült fogni egy pasit, nem kell elhízni, mint a tehén, mert akkor tök jogos a kritika. szülés után se muszáj, nem kell a kedves anyukának elhagyni magát.
2011. aug. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

első 2 hozzászolo, nagyon rendesek voltatok:)) csak én mostanság azt veszem észre, hogy a lányoknak kell nyomulni..://

utolso hozzászolo..miez h nem kell elhagynia magát egy nőnek ha terhes lesz? éppen ezaz. hogy nem birják felfogni néhányan(ugye persze nem mindenki..) hogy ha egy nő terhes, két ember helyett kell ennie. és ez igenis meglátszodik rajta.. utána persze hogy nehéz leadni.. ennyi erővel a férfiak meg ne növesszenek sörhasat.nem értem..:S tényleg sok férfi annyira tudatlan..hogy az már fáj ..-.-

2011. aug. 14. 14:00
 7/20 A kérdező kommentje:
és mi ez a " ha egy nő nem akar terhes lenni, nem lesz az"? chh..ja értem.. csak hogy tudd(ugylátszik erről sem sokat tudsz) hogy 100%os védelem NINCS! a fogamzásgátlo sem véd 100%osan..az ovszer sem, és a többi hasonlo eszköz sem. ráadásul a fogamzásgátlo is csak arra jo, hogy a férfinak jobb legyen, a nőnek meg nyugodtan tegye tönkre a máját, legyen hormonzavaros, vagy egyenlő finomságok..és ezt miért? csak hogy a férfi élvezze, a legtöbb esetben, meg ha megtörtént a baj, ott sem legyen..://
2011. aug. 14. 14:04
 8/20 anonim ***** válasza:
Én nemtudom mi lehet ennek a felcserélődésnek az oka, de engem is eléggé zavar. Régen tök alap dolog volt pl. a katonaság, ma meg már nem sok férfi bírná a kiképzést, márha egyeseket férfinak lehet nevezni tisztelet a kivételnek....Alapból az ilyen emos meg deszkás fiúcskákra gondolok akikért nagyon odáig vannak manapság a lányok:) 18/L
2011. aug. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 napietus ***** válasza:
0%

no, ez a 2 helyett kell enni egy orbitális, közkeletű baromság. kérdezz meg egy védőnőt nyugodtan, ha nekem nem hiszel. sőt, a túlsúly a kismama és akár a magzat egészségét is veszélyeztetheti.


ha valaki tisztességesen szedi a fogamzásgátlót, és rizikó tényező esetén (betegség, antibiotikum szedése stb.) nem teszi szét a lábát kiegészítő védekezés nélkül, nem lesz terhes. ha gumival szexelnek, szintén nem lesz terhes (ugye itt megint a nő dönt, hacsak nincs szó erőszakról, mondhatja, hogy gumi nélkül nem), ha kiszakad, esemény utáni, bár ez ritka.


a hormonzavart nem kommentálom, az a kb. 30-40 évvel ezelőtti gyógyszerek mellékhatása volt, most már azért haladt az idő azóta előre. a májhoz meg semmi köze, mivel a hormontermelés nem a májban zajlik.

2011. aug. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Tyler913 ***** válasza:

Szerintem mindenki tisztaban van vele,hogy a terhesseg alatt jopar kilot felszed egy no,es nem lehet elvarni,hogy kapasbol tip-top legyen.Viszont a szules ne legyen mar kifogas arra,hogy onnantol elhagyja magat,erted?

Sok olyan not latok,akik mar akar tobb mint 2 eve gyesen vannak a gyerekkel,es nemhogy leadtak volna,de meg hiztak is.

De persze az igaz,hogy ha a ferfi elhanyagolja magat,a nonek is lehet.En viszont odafigyelek a taplalkozasomra,heti 4x konditerem,kocogas,egyeb sport,stb.Ha en ezt megteszem,hogy jol nezzek ki,ugy gondolom,jogos,hogy a paromtol is elvarom.

2011. aug. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!