Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell minden a fiúknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell minden a fiúknak csinálnia?

Figyelt kérdés
itt most azt értem a fiúnak kell odamenni a lányhoz a fiúnak kell meghívnia a lányt a fiúnak kell elhívni randizni a fiúnak kell kezdeményezni randin például csóknál a fiúknak kell megkérni a lányok kezét.... és ezen felül a lányok elvárják hogy valahogy ki is nézzél kedves is legyél bírjad az ágyban ameddig birod... mi csak melózunk ők meg nagykanállal élvezik az életet....
2011. aug. 31. 20:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
Hát, neked nem kell szülnöd, legálisan lehet erős, több fizetést kapsz, többmindent kibírsz, több száz éve van választójogod, legálisan lehetsz vezető beosztású, és a jó férfira felnéz a nője.
2011. aug. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
67%
te a földön élsz mindent a nők irányítanak!
2011. aug. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
62%

Jó kérdés, tény, hogy így van ahogy leírod, szerintem azért van így mert a régi időkből megmaradt, de akkor más volt, akkor a nők ki voltak a férfiaknak szolgáltatva, hiszen nem dolgozhattak, nem tanulhattak, most viszont kőkeményen felveszik a munkahelyen és az iskolában is a versenyt a férfiakkal, érdekes mód a férfiak akkori előnyeiben egyenjogúvá váltak, de a férfiak hozzájuk képest hátrányaiban nem, ott előnyt élveznek a mai napig.

Ez szerintem egy undorító dolog, nekem nagyon nem szimpatikus így ki is fogok költözni más országban ahol nincs ez a rendszer, modernebb felfogású országba, dehát amúgy is vicc ez a (m)agyar ország.

21f

2011. aug. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%
Miért van ennyi töketlen fiú? Én élvezem, hogy nekem kell lenni az "irányítónak". Amikor egy számítógépes játékot játszol, akkor is a játékélményt és az izgalmakat szereted, nem a befejezést. 17f
2011. aug. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
35%

20:36

És elmondanád hol van itt az irányítás?Sehol, a nő irányít, odamész, elküld, akkor még is hogy irányítod?A nő irányít mindent, te neki nem kellesz, nem fog odamenni hozzád, le se sz*r és így ő irányít mindent ahogy kedve tartja mert te úgy is oda fogsz menni, pont fordítva gondolod.

2011. aug. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy elküld, nem irányítás, hanem választás Jó esetben a férfi irányítja a beszélgetéseket, a szexet, később az egész életüket. Ha nem mennénk oda hozzájuk, nem jönnénk össze, na itt az irányítás.
2011. aug. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
20:36 nagyon bambaXD Ebben nincs irányítás. A nők már olyanok mint a cigányok (nem sértés akar lenni), mert ha mondasz róluk valami rosszat akkor sírnak, hogy a férfiaknak lehet így lehet úgy enkik meg semmi. Mindent szívesen kimagyaráznak:) Csak élik az életet, élvezik, de majd ezt még megfogják bánni.
2011. aug. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Láthatjátok, hogy mi lett ennek az eredménye napjainkban.


NÉzzétek a sok kis tinit, akik úgy be vannak állva maguktól. A fiúkat lenézik, megbántják és persze ők az istennők. Meg mindig ők választanak maguknak fiút is.


Melyik fiú teszi meg ezeket a szemétségeket? Sokkal több a rendes fiú, mint a rendes lány ma már.


Nem fekszik ez a rendszer nekem sem.

2011. aug. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mert nők, tehát kétszínűek és manipulatívak. Egyfolytában az egyenjogúsággal jönnek és szívesen élvezik ennek az előnyeit, de a hátrányait elhárítják egy "ez a férfi dolga" felkiáltással.
2011. aug. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ez így igaz ahogy leírtad. Én kiszolgáltatottnak érezném magam ha mindig a csaj fizetne, ő kezdeményezne, ő kérné meg a kezem. Később a nőkre is sok feladat hárul. Gyereket szül, gyereket nevel, házi munkát is ellátja.

De abban biztos vagyok hogy ránk férfiakra több feladat hárul. Ez nem is csoda hiszen mi vagyunk az erősebbik nem.

végső soron mi döntünk mert ha nem kérjük meg a lány kezét akkor fejre is állhat, akkor se lesz házas.

2011. aug. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!