Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A többi srácnak mi baja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A többi srácnak mi baja velünk EMOKAL? Mit ártottunk nekik?

Figyelt kérdés
ne gyertek az érvágdosásos szaral mert az a pozerek divatja
2011. aug. 14. 16:10
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Engem a hajuk idegesít, de az nagyon. Meg nem értem, mi a jó a depiben..... Nem mondtam, hogy nem tudom mi az, De én nem élvezem, hanem menekülök előle.

16/F

2011. aug. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Engem is a kinézetük, és az állandó nyávogásuk arról, hogy az élet milyen rossz.. Ha nem teszek ellene semmit, csak ülnek egy helyben akkor persze hogy olyan amilyen -.-'


15/F

2011. aug. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
köszönöm hogy kaptam végre 2 normális választ :D
2011. aug. 14. 16:17
 4/22 anonim ***** válasza:

Nem tudom, őszintén csak annyi, hogy más. Az emberek nem szeretik a mást. Mindenki jobban kedveli, ha vele azonos vagy hasonló.

És vannak akik ezt szóvá teszik.


Nekem fura volt asszem egy hete a marhithídról gyalogolok hazafele erre egy emós csaj volt az kicsi és melles ugyhogy láttam hogy csaj de mellette volt egy magas vékony hosszú gatyás inges emósan hosszú fekete hajú fiú/lány. % percig álltam a zebránál mire átmentem de nem tudtam hogy fiúe vagy lány. Mikor mellémentem akkor se tudtam ezért valamikor szembefordultam vele és a smink alatt láttam hogy fiú, kicsit meglepődött de nekem ez furi.

2011. aug. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Mert nem tudják mi a különbség egy emo és egy borderlineos vagy depressziós beteg ember között és eszükbe sem jut, hogy az érzelmesség nem csak abból áll, hogy valaki állandóan nyafog, hanem abból inkább, hogy jobban tud szeretni, és képes boldognak is lenni.
2011. aug. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
90%
Nekem semmi bajom, fölleg a fiúkkal 10-14eves korig. Nagyon szeretem őket=)SP voltam sziasztok!
2011. aug. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
nekem már régi vágyam egy emot vagy egy scene-t gerincre vágni :D
2011. aug. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Hát van benne valami. Főleg ha még ilyen csajos a srác:P

Egyszer sztem kipróbálni izgi lehet.

2011. aug. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
89%

én csak féltem a seggem


22/F

2011. aug. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
hát igen mostani emberke megmutatta hogy miről is beszélek
2011. aug. 14. 16:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!