Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A többi srácnak mi baja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A többi srácnak mi baja velünk EMOKAL? Mit ártottunk nekik?

Figyelt kérdés
ne gyertek az érvágdosásos szaral mert az a pozerek divatja
2011. aug. 14. 16:10
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Rondák vagytok, azt hiszitek, hogy menő amit csináltok...
2011. aug. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

A többségük csak majom pózer akik rínak és világfájdalmuk van. De hogy mi a baj azt nem tudják megfogalmazni mert az írás olvasás már nehezen megy. Egységesen rossz képet festenek a hosszabb hajú fiúkról pedig nekem ők az eseteim... De ha már valakit mutatok aki tetszik egyből rávágják köcsög emos...

Nekem nincs bajom az ilyen emberekkel nem vagyok előítéletes... De jobb szeretem a vidám laza optimista srácokat - ha most az a szöveg jön hogy egy EMO is lehet ilyen az elég érdekes... Mivel az EMO lényege tudomásom szerint pont ennek az ellenkezője xD

2011. aug. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 Funktasztikus ***** válasza:
Hogy éltek de am semmi;)
2011. aug. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
90%

Az életfilozófiátok. A depis hangulat. Azt sugározzátok, h szar az élet. Azt bírom mikor a 14-20évesek keseregnek ezen, közben szinte még nem is éltek. Szánalom. Szerintem.

19/L

2011. aug. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Szia! Benned például a (rossz) helyesírásod zavar, de a személyeskedést félretéve: nekem semmi bajom nincs az emo lányokkal, némelyiket kifejezetten szexinek találom.
2011. aug. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Igazad van 17:04-es.

Lesz majd a mostani állapotoktól sokkal rosszabb, amikor már tényleg rossz lesz minden körülöttetek. Én is szoktam néha szomorkodni, az élet rendjén, hogy egyszer mindennek vége, meg stb. De inkább próbálom őket elfelejteni, nem rátenni még egy lapáttal, hogy jobban belemélyedjek és magával rántson. Ilyen fiatalon nincs még olyan sok gondja az embernek (bár nézőpont kérdése, hogy ki hogy reagálja le az egyes negatív dolgokat), inkább élvezzétek ezt az életet. Nem egy embert ismerek, aki elég rossz szituációban van, mégis sokszor látom nevetni (ha ez csak álca is, akkor is próbálkozik legalább).


Bár mostanában csak kinézet alapján döntik el az emberek, hogy valaki emo, vagy nem. Szóval ha szomorkodni akarsz, meg világfájdalmasdit játszani, akkor nem muszáj emo stílusban, és máris nem is szólnak meg annyira az emberek. De inkább azt ajánlom hogy próbáld máshogy, pozitívabban felfogni a dolgokat. Lesz majd alkalmad később szomorkodni.

2011. aug. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Engen csak simán irritál a b*zis kinézetük.

17/F

2011. aug. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

nincs miről beszélni.

Mindegyik EMO-s 1 utánozó szánalmas majom,utánozzátok azt amit csak tudtok,hogy tartozzatok valahova mert ebben a társadalomban nem találjátok meg önmagatokat.Pedig nem a mi,nem a társadalom,nem a szülők problémája hanem CSAK IS A TIETEK ti formáljátok a saját életeteket és AHOGYAN FORMÁLJÁTOK fekete köröm,fekete előre logó haj,seggig letolt nadrág,bu.zultok össze vissza,sajnáltatjátok magatokat.......stb,stb,stb

Magyarul gyengék vagytok az élethez és gyengék vagytok ti magatok is.Öngyilkosok,mindig voltak,vannak és lesznek.Lesznek gyengék,akik kihullanak.Ez nem a mai társadalom,szülők,barátok,média hibája,az élet ilyen.Van természetes szelekció,nem tudod megváltoztatni,a természet elveszi ami kell neki.

Mindenki a saját sorsáért felelős, függetlenül szülőktől, osztálytársaktól, társadalomtól.


19F

2011. aug. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Mert egyrészt gusztustalan, hogy egy férfi sminkeli magát meg vasalja a haját, másrészt meg idegesítő, hogy jajjdesz*r az élet meg stb, de anyuapu mindent megvesz és tulajdonképpen tizen x évesen még semmit sem tud az életről. Ne jöjjünk ilyen érzékenységgel meg ilyesmikkel, mert semmi köze a kettőnek egymáshoz. Én is érzékeny vagyok, pontosabban hiperérzékeny ( [link] ), mégsem majmolok egy ilyen divatőrületet. Olyan ruhát hordom ami tetszik (ing, póló, farmer), jól álló, rövidebb hajam van és kész. Az érzékenység belső tulajdonság, ha ki is lehetne fejezni külsővel (nem lehet), nem azzal kéne, hogy ilyen homokos ruhákban, vasalt hajjal keseregtek az élet problémáiról.

Mielőtt még megkapnám, hogy biztos túl szép volt az életem meg stb, még közölném, hogy nincsen családom, nincsenek barátaim, nem tudok beilleszkedni sehova sem, és nem tudom mi lesz velem. Ennek ellenére sohasem a piában, vagy az ilyen szubkultúrákban kerestem a megoldást. Hát ennyi. :)


20F

2011. aug. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

A 18:48 as jól eltalálta szerintem.

Mert tényleg őszintén kifogást keresnek hogy "emocionális". Hogy az érzelmeken van a hangsúly bla bla bla. Egy hogy nem ruhával, hanem tettekkel kéne ezt bebizonyítani. A másik hogy tényleg ez nem tesz egyedivé. sokan mondják, hogy önkifejezés, eredetiek stb stb. De hát mindegyik ugyan úgy néz ki???!??!?!?! Egyik nap a millenárison ültem erre kijött egy sztem általános vége vagy talán középsulis osztály és mindegyik az volt. És én néztem mondom tényleg nagyon egyedik mindegyik nem csak ugyan úgy öltözik, hanem ugyan úgy néz ki!


Harmadszorra pedig amíg ki nem járják a sulit és saját lába nem állnak nem is tudja senki milyen is az élet valójában. Hogy nem zsebpénz miatt kell munkát keresni hanem hogy legyen albérletre, vagy hogy tudj kajolni, de mellette ott az egyetem ahonnan ha kirúgnak akkor nincs diák, nincs képzettség és még el is vesztegettet az ember egy csomó évet és nincs is semmije. De aki ebben benne van az nem emózik, mert nincs is rá ideje.


Tudom hogy fiatal, meg tinikorban az ember tartozni akar valahová és inkább a menők közé mint a gázokéba. De én valahogy mindig kimaradtam azért mert mindenki elkezdett cigizni én azért sem cigiztem, mindenki seggrészegre és hányásig itta magát nekem elég volt addig hogy jól érezzem magam stb stb. Szerintem nem feltétlenül kell hogy a külsőnk alapján ítéljenek meg bennünket. Fontos a belső is és talán az a fontosabb.

2011. aug. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!