Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ha találkoztok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha találkoztok egy nagyon részeg lánnyal, kihasználjátok?

Figyelt kérdés
2011. aug. 14. 20:04
1 2 3
 21/28 gfhhhhhhhhhhhhhhhh ***** válasza:
57%

Aki hagyja magát azt igen, de csak hátulról mert ha a mellkasodra boázik nem fasza...

Valaki írta hogy módosult tudatállapot meg egyebek, egy nő részegen undorító de legalább őszintén ribanc ami már azért értékelhető teljesítmény!

2011. aug. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
32%
Módosult tudatállapot a nagy lófasżt. Persze, hogy megdugnám, az ilyen megérdemli. Ha annyira józanul akar gondolkodni, akkor ne részegedjen le. Ha meg odáig süllyed, akkor megérdemli, hogy jól megdugják. Akinek meg itt sírt a szája, hogy ha a hugod, nővéred lenne, stb... a nővérem szerencsére nem ezen a szinten van, de ha ott lenne, akkor ő is megérdemelné, mint bármelyik másik. Van egy mondás: aki ḳurvának áll, ne sírjon, ha megbaѕѕzák.
2011. aug. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
37%

Nem igazán járok olyan helyre, ahol részeg lányokkal futok össze, de ha előfordulna ilyen, akkor simán.


"de undorító felelőtlen faszik vannak itt...nem foglalkoznak azzal, hogy valakinek így tökre teszik az életét (terhesség, nemi betegség...stb) amúgy egy részeg nőt megdugni simán nemi erőszaknak számít, mivel a nő módosult tudatállapotban van!"


Ki nem szarja le? Aki játssza az érett nagy lányt, hogy mennyire bírja a piát, az vállalja a következményeit. És nem számít erőszaknak, mert nem tiltakozott ellene.

2011. aug. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim válasza:

Azért engem mélységesen felháborít azoknak a véleménye akik szerint, azért mert egy lány részeg már rögtön bármit meg lehet tenni vele, mondván, hogy minek részegedett le.

A részeg ember igenis módosult tudatállapotban van, aki nem tud ellenkezni, így ha valaki mégis közösül vele, az igenis erőszak.

Ha utánanéztek Svédországban ezért több évet is lehet kapni, ott komolyan veszik az ilyesmit, mi úgy látszik még a Balkánon élünk, vagy a jogalkotók is ezen az IQ szinten állnak, mint itt egynémely válaszoló!

Persze nem szép ha egy lány részeg, bár hozzátenném, hogy ha a pasi részeg az ugyanannyira visszataszító, mégsem érem fel ésszel, hogy miért gondolják egyesek, hogy egy pasi bármikor részeg lehet és az érdem, amivel el lehet dicsekedni a haveroknak, ha egy lány teszi ugyanezt, akkor azzal meg bármit meg lehet tenni, mert azért részegedett le, mert biztos mindenkivel kefélni akar.

Azért kíváncsi lennék, ha ezeket az okosokat egyszer mikor részegek megerőszakolná egy meleg, akkor is ugyanígy gondolkodnának-e.

2011. dec. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
57%

"Ha utánanéztek Svédországban ezért több évet is lehet kapni, ott komolyan veszik az ilyesmit, mi úgy látszik még a Balkánon élünk, vagy a jogalkotók is ezen az IQ szinten állnak, mint itt egynémely válaszoló!"


Ha nem tetszik, akkor húzzál el Svédországba, a sok betelepült muszlim néger közé. Ha már a svédekkel példálózunk, ott teljes egyenjogúság van és a nők is tesznek lépéseket a férfiak felé. De ez most nem tartozik ide. A magyar jogrendszer úgy szar ahogy van, de először inkább a kemény bűnözőket vágják már be pár évtizedre és ne a piás kis ribancokkal foglalkozzanak.


"mégsem érem fel ésszel, hogy miért gondolják egyesek, hogy egy pasi bármikor részeg lehet és az érdem, amivel el lehet dicsekedni a haveroknak"


Egyáltalán nem dicsőség és ezt sehol sem írta senki.


"ha egy lány teszi ugyanezt, akkor azzal meg bármit meg lehet tenni, mert azért részegedett le, mert biztos mindenkivel kefélni akar"


Olvasd el a 18-as választ. Lány létére írta, hogy nem iszik annyit és, aki képes leittasodni és utána dugni az igen is ribanc. Vagy nézd meg az oldalt. Hány olyan kis k.rva van, aki félrekefél, aztán ráfogja a piára. Az ember jól érezheti magát egy két felessel is, de mindenki tisztában van a korlátaival, így aki nem bírja, az ne igyon, vagy vállalja a következményeit.


"Azért kíváncsi lennék, ha ezeket az okosokat egyszer mikor részegek megerőszakolná egy meleg, akkor is ugyanígy gondolkodnának-e."


Mint fentebb írtam, ha nem bírod a piát, akkor ne igyál, vagy vállald a következményeit. A köcsögök nem járnak rendes szórakozóhelyre és messziről ki lehet szúrni őket. Arra is kíváncsi lennék, hogy az ilyen nyeszlett fartúrók, hogyan tudna bepróbálkozni egy átlagos srácnál.

2011. dec. 13. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim válasza:

Utolsónak!

Megdöbbenéssel olvastam soraidat.

1. azt valóban nem írta itt senki hogy pasiként a részegséggel dicsekedni lehet, de nekem az jött le a válaszok többségéből, hogy nem vagyunk egyenjogúak.

De nem ez a lényeg.

Előrebocsájtom, hogy nem iszom, nem dohányzom, egyéb káros szenvedélyem sincs. Bulizni nem járok már nagyon régóta, barátokkal néha egy-egy sörözés, de én akkor sem iszom.

30 éves nő vagyok, nem mai eset amit leírok, 15 voltam akkor.

Osztálykirándulás, persze mindenkinél pia.

Este szobáról szobára mentünk csoportosan, kinél mi van alapon, persze én is ittam. Mivel bulizni nem nagyon engedtek a szüleim, így az itallal még tényleg csak mutatóban találkoztam, persze ittam már egy-egy pohárral, de tényleg csak ritkán, hiszen egy házibulin ahol szülők is vannak, még ha "elbújva" is, azért nem lehet.

Életemben így ez volt az első alkalom, amikor többet fogyasztottam.

Tudom szerinted ismerni kell mindenkinek a mértéket, de én mégsem tudtam hol van, nem ittam többet, mint a többiek, mégis nagyon kidőltem, mondhatom, hogy magatehetetlenségig.

Őszintén még a mai napig csodálkozom ezen, mert bár másnap hallottam, hogy voltak hányós emberek, de azért mindenki tudott magáról.

Lényeg az egyik szobában dőlhettem ki és a csoport nemes egyszerűséggel otthagyott, nem úgy az egyik fiú osztálytársam.

Nem részletezem, próbáltam tiltakozni, de nem nagyon ment, ő vagy nem ivott, vagy nem annyit, erősebb is volt sokkal, nem ment.

Sok mindenre van amire nem emlékszem pontosan, de van amit soha nem fogok elfelejteni.

Sajnálom, ha te ezt az egész témát másképp látod.

Én azóta nem ittam, vagy ha igen az sosem ment túl egy Baileys-en. De ezt is csak max. szilveszterkor.

Igen valószínűleg neked is igazad van sok mindenben, de én mégis úgy gondolom, hogy a magatehetetlenség nem felkérés a táncra.

Sosem gondoltam volna, hogy ez velem megtörténhet, pláne nem egy ismerőssel, osztálytárssal.

Soha nem mondtam el még senkinek, nem is tervezem, csak azt szerettem volna, ha esetleg látod a másik oldalt is.

2011. dec. 13. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Én sem vagyok egy nagy piás, sőt ellenkezőleg. Mivel az ismeretségi körömben, de még a családomban is elég sokan ittak.

Én is ittam már párszor, néha úgy, hogy eléggé elhomályosult minden. Persze nem egy idegen helyen, valami kétes hírű buliban, hanem rendezett körülmények között, mégis megőriztem a tudatomat, tehát valamelyest megtaláltam a saját határomat, ami felé nem megyek.

Az öntudatlanra ivás és nagyon sok piálás között óriási különbség van. Aki öntudatlan, az már úgy kidőlt, hogy alszik. Az ilyet nyilván nem dugja meg senki. Megint csak a 18-as válaszra kanyarodok vissza, ihatsz te bármennyit, akkor sem fogsz olyat csinálni, amit nem akarsz. Az ivás csak egy kifogás, hogy később felments magad.

2011. dec. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Hú de jó hogy utálom az alkoholt :D

Engem részegen senki sem fog megerőszakolni.


Ellenben minden mocskos részeg ringyó fas*zt szétverek egy bottal!

2011. dec. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!