Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek mit jelent a szerelem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mit jelent a szerelem? Mi van benne számodra?

Figyelt kérdés
Egy élet alatt több emberbe is lehet szerelmes az ember? Elmúlhat? Mit tartalmaz, mikor mondod, hogy szerelmes vagyok?
2009. ápr. 13. 19:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
akkor ha reggl ugy kelsz fel hogy o az elso ember akire gondolsz, allandoan ot latod mindenhol es egyszeruen eszreveszed akkor is ha nem vagy hajlando beismerni, legbelul tudod. Ha megltod egyszerre tobb erzes keletkezik es ha beszelgetsz vele akkor is egyszeruen orulsz hogy vele lehetsz... amugy meg en idaig ketszer voltam szerelmes idaig...15vok.
2009. ápr. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Természetesen életed folyamán többször is fogod érezni ezt az érzést. Sajnos könnyen el is múlhat, de ez nem feltételenül végződik szakítással, hanem átalakul nagyon nagy fokú szeretetté, ahonnan ugyan már hiányzik a tűz, de nem hagyná el egymást egyik fél sem.


Nagyon megválogatom, hogy kinek mondom, hogy "szeretlek". Eddig csak egyetlen egy fiúnak mondtam ki. A szerelem azt jelenti, amikor azt érzed ha most nem lenne veled, nem lennél teljes. Csak vele érzed azt, a megnyugtató biztonságot és azt a felkavaró bizsergést. Ha pedig nincs ott folyton utánna vágyakozol...


Számodra mit jelent a szerelem?


Egyébként szerintem ezt mindenféleképpen olvasd el, gyönyörű: [link]


-Tündérlány(17)-

2009. ápr. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerelem.. Eleve szép szó, olyannyira, hogy a jelentése körülírhatatlan. 15 hónapja vagyok elmondhatatlanul szerelmes, ez a második kapcsolatom, és azt szeretném, hogy ne is legyen vége. Olyannyira felemelő, gyönyörű érzés, amikor tudod hogy van kire gondolnod, és ez a valaki is biztosan rád gondol, mert szeretitek egymást. Ha a közös emlékekre gondolok, madarat lehetne velem fogatni, olyan boldog vagyok. Mi is ez az érzés? Mikor jön elő? Ez egy olyan dolog, ami kölcsönös, és érdek nélküli.. Amikor annyira szeretsz valakit, hogy minden második szavad a Drágád neve, igyekszel azt minél szebben, érthetőbben és csengőbben mondani, felhívva ezzel a beszélgetésben részt vevők figyelmét arra, hogy neked párod van. A szerelmes embernek más az életszemlélete, a világfelfogása, pozitívabban áll hozzá a dolgokhoz, sokkal optimistább. A szerelem megváltoztatja az embert, kihozza belőle a legjobbat, én például teljesen más vagyok (az ismerősök elmondása szerint), mint 15 hónappal ezelőtt. Előnyömre változtam.


Hát nagyjából ennyi. :) 17/F

2009. ápr. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!