Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyenek a lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyenek a lányok?

Figyelt kérdés

csak egy példát írok. pár hónapja írtam ide kérdéseket, és olykor olykor előfordult, hogy lányok felajánlották, hogy írjak nekik. írtam. természetesen egy sem válaszolt.


feltettem egy kérdést tegnap:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


és nem értem miért, de itt is felajánlották lányok hogy szívesen leveleznének velem. hát írtam nekik levelet, de egy sem válaszolt.


ebben mi a vicces?


különben csak azért akadtam ki, mert anno társkeresőztem és ott csinálták azt a lányok hogy ha válaszoltak hogy szívesen megismernének ők is, onnantól kezdve véglegesen eltűntek.


ez most rávilágított arra, hogy nagyon nagy probléma lehet velem, ha ennyire kerülnek a lányok.

ill. hogy minden lányból csak azt tudom kihúzni, hogy egy rosszindulatú tréfa áldozata legyek. nagyon lekeserítő.


23f


2011. aug. 14. 22:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nem veled van a probléma, hanem velük hogy iylen parasztok.

Veled csak az a baj, hogy neten ismerkedsz, élőben menj oda valakihez, ott nincs ilyen, hogy nem válaszol.

21f

2011. aug. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Arra gondoltál, hogy azok nem is lányok hanem fiúk? Mert itt szoktak csúnyákat válaszolni a lányok nevében fiúk is!
2011. aug. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Hát figyelj, ezt nem csak fiúkkal csinálják egyesek.


Én lány vagyok és volt olyan kérdés amihez kapcsolódóan többen írtak levelet nekem, hogy segítsenek valamiben. Amint reagáltam rá maximum még egy levelet kaptam, hogy utánanéz a dolognak, meg megnézi tud-e segíteni és holnap ír... Azután soha az életben nem reagált többet.


Egy valaki volt aki tényleg segített, de ö idösebb és értelmesebb is volt. Általában a tizenévesek nagyrésze csak nagy lendülettel nekiáll a dolgoknak, aztán úgy dönt, hogy minek? Ezek után pedig nem reagál.


17/L

2011. aug. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nem vagy egyedül ezzel és valóban nem te vagy a hibás. Sok olyan lányt fogtam már én is ki sajnos, aki válaszra sem méltatott, vagy egyszer írt, de azóta azt sem tudom él-e még egyáltalán.


Rossz neveltetés, meg a nagy egó teszi, tisztelet a kivételnek lányok.


Attól is függ milyen korosztálynak írsz.

2011. aug. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
MELLESLEG lehet hogy csak én vagyok a hülye, de amikor rákattintasz arra, hogy privát e-mail küldése blablabla, akkor a személy, aki megkapja mailben amit írtak neki, hogy válaszoljon?:D mmint... ha csak szimplán válaszra kattint, azt megkapja az üzenet küldője? merthát... nálam email cimet nem szokott kijelezni, csak azt h gyak.kerdeseken keresztül irtak nekem. remélem érthető.:D
2011. aug. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Arra a kérdésedre én például válaszoltam...ma is, igen a 18:03-as kommentelő vagyok.

Arról meg nem tehetek, hogy nem úgy volt beállítva, hogy privátot nem fogad és csak ma állítottam át.

Azt írtad, hogy azoknak írtál, akiket értelmesnek tartasz. Én ezek szerint Nálad nem ebbe a kategóriába tartozom, pedig lehet hogy pozitív csalódást okoznék.


A kérdésedre a válasz meg.

A férfiak között is van ilyen ezen az oldalon. Nem egyszer volt olyanban részem, hogy leveleztem valakivel és egyik napról a másikra nem írt többet. A megdöbbentő az, hogy még annyi gerincség sem volt bennük, hogy annyit írjanak, hogy nem foglak többet keresni.

Na ez az amit én soha nem csinálnék.

2011. aug. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Még régebben amikor segítséget kértem valamiben, tudtam 2 levelet váltani az illetővel. De az ide író 17L is tudott válaszolni nekik. Úgyhogy valószínűleg nem lehetetlen.


Oké, ha nem én vagyok a hibás akkor minden lány hülye? ez azért kicsit túlzás, nem?

ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye.

2011. aug. 14. 22:30
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
látod hogy a lányok 90%-a analfabéta bunkó, ez van.
2011. aug. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

22:30: és ha most írok neked, akkor kiröhögsz és nem fogsz válaszolni?

nem az van hogy nem tartalak értelmesnek, csak megbízhatatlannak tartalak. ha akarsz írsz, ha nem akkor nem. én mindenkinek szoktam válaszolni.


de mivel azok a nők sem válaszoltak akiknek nem kellett jelezni, hogy nem publikus az email címük, nem hinném hogy te például válaszolnál nekem.

2011. aug. 14. 22:38
 10/14 anonim ***** válasza:
Mibe fogadunk, hogy nem röhöglek ki és válaszolok?
2011. aug. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!