Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A dagi lányok miért nézik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A dagi lányok miért nézik nyálcsorgatva a vézna fiukat?

Figyelt kérdés
alacsony vagyok és sovány.és gyerekarcu, még csak nem is szép. ha beszélnék lányokkal, akkor azok szinte észre sem vesznek, ellenben ha van a társaságukban egy kövér lány, akkor az a háttérböl engem mosolyogva bámul! hát nem veszi észre, hogy ki a hozzá való? én legyek az uj plüssmacija, vagy mi?
2011. aug. 15. 11:48
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
:)) Zorkó vagy, tök igazad van. :DD De lehet, hogy mert rágás nélkül is lecsúsznál neki.
2011. aug. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
70%
általában vagy az ellentétek vonzzák egymást, vagy a hasonszőrűek. tehát neked vagy egy duci, vagy egy elöl deszka hátul léc barátnő esélyes. persze kivételek is vannak, de ez a tapasztalat
2011. aug. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
77%

Ezt nem tudom. Én nem vagyok dagi, átlagos alkatom van, de, ne haragudj az őszinteségért, egyszerűen taszítónak találom a vézna, gyerekarcú pasikat, legalábbis külsőleg. Volt már olyan, akinek a belső tulajdonságai annyira bejöttek, hogy már nem számított a külső, de ahhoz hosszú ismeretség kellett.

Nem tudom, hogy ez duciság kérdése-e? Voltam egyébként már soványabb is és olyan is volt, hogy volt rajtam felesleg, de az ízlésem akkor sem változott.

2011. aug. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
2011. aug. 15. 11:56
 5/23 anonim ***** válasza:
73%
2. voltam....ne hari,nem csoda,hogy mosolyog rajtad...aranyos kisfiús vagy....eszembe sem jutna,hogy pasiként nézzek rád... :))))
2011. aug. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
22éves vagy.bocs, hogy nem birnám el a zsiros segged.
2011. aug. 15. 12:01
 7/23 anonim ***** válasza:
53%
Már megint te vagy? :) Várj egy pár évet, és nem fog zavarni, hogy hogy néznek ki. Idővel a külső egyre kevésbé számít majd. Neked is és nekik is. Ezt ellensúlyozandó persze a kínálat is drasztikusan csökkenni fog, de valamit valamiért.
2011. aug. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
53%

Lemaradtam valamiről? Ti itt már ismeritek egymást?


Helyes srác vagy, de mindenkinek más az esete. Egyet viszont nem ártana: visszavenni az arcodból. Mi az, hogy ki a hozzá való?! Láttam már ilyen párosítást, miért ne lehetnétek ti is egy pár? nem ettől függ

2011. aug. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Nem ismerjük egymást, csak szokott kérdéseket kiírni, és ezt a képet is többször belinkelte már.
2011. aug. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
11:59-es voltam...ha ezt nekem írtad,csak annyi,hogy 24 vagyok,és vékony,formás... -.-
2011. aug. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!