Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az tényleg igaz hogy minél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az tényleg igaz hogy minél nagyobb egy férfi lábmérete annál nagyobb a pénisze?

Figyelt kérdés
Hallottam nemrég hogy minél nagyobb a lába egy férfinak, annál nagyobb a pénisze is. Ez igaz? vagy fordítva van? Valami hasonló van a nőknél is??
2009. ápr. 14. 08:54
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
igaz én lány vagyok
2009. ápr. 14. 13:03
 12/16 anonim ***** válasza:
86%
A péniszeshez nem tudok hozzáfűzni semmit, de "Asszem az úgy van, hogy akkora a talpad amekkora a csúklód és a könyököd közötti távolság. Én odamértem és nekem bejött :D" EZ IGAZ. Mindenkinek akkora a talpa, amekkora a távolság a csukló és a könyök között... :) mindenki kipróbálhatja, tényleg akkora! Még ha elég megdöbbentő is :)
2009. ápr. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
80%

Jó, nyugodtan le lehet pontozni, bizony van biológiailag kimutatott arányosság testalkat ill egyéb testrészek ill a pénisz mérete között, mégha (hiszen ez is csak statisztika) alkalmanként esetleg nem is jön be ez az elmélet. Attól még túlnyomórészt igaz.

Az is más kérdés, hogy természetesen ezt az a tábor soha nem fogja elismerni, akire "negatív" fényt vet ....


Nos, nem, megnyugtatlak, nem a steroidoktól meg yössze, hanem ez amolyan kompenzálási kényszer, azaz fordítva működik a dolog mint azt elképzeled, a kis pénisz motiválja az egyént, hogy kigyúrja magát, mert így jóval "férfibbnek" érzi magát, azaz ellensúlyozz azt amit a kis intim mérete elvesz az önérzetéből. Valami ilyesmiről szól a kompenzálás. És persze az érintettek ezt s efogják soha beismerni, azt hiszem, természetes.


Pedig nagyon egyszerű ám a dolog:

Mint minden más (azaz tenyér, újak, stb ....)genetikailag meghatározott hogy milyen nagy, milyen hosszú, nos a pénisz is genetikai kérdés csupán, semmi más, azaz bizony van összefüggés.


Le lehet pontozni, ez végül is csak tudományos tény.

2009. ápr. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Én úgy vettem észre, nekem bejött, hogy amekkora a középső ujjad ujjhegyétől a "második" bütyök távolsága, akkora a péniszed. Nekem ezután máris értelmet nyert a középső ujjal való bemutatás :D
2014. aug. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
45 lábam van, nagy orrom, hosszú újjaim, véhogy vagyok 175 cm. 16cm a péniszem 13/f.
2016. ápr. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
48 láb 180cm és 19cm 13/f
2016. dec. 3. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!