Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert nincs baratja egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nincs baratja egy ilyen csajnak? Beprobaljozhatok nala?

Figyelt kérdés
Egy 18 eves csajrol van szo, aranyos, kedves, mindig mosolygos, nagyon okos, vicces es nagyon jol is nez ki. Egyedi stilusa van, mindig nagyon jol nez ki(annyira, hogy nem birom ki, hogy ne bamuljam orakon at) , de nincs neki senkije es ugy ertesultem rola, hogy komoly kapcsolata se volt meg, meg mifelenk igencsak gyakori a komoly kapcsolat 18-20 eves korban. Ritkan jar bulikba, ha pedig eljon nem iszik, nem szeret tancolni se... Rahajthatok en, igy 30 eves fejjel?
2011. aug. 15. 18:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
A lány 18 éves, szóval szerintem nincs akadálya, de gondold meg, hogy téged nem zavarna-e a korkülönbség.
2011. aug. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
2011. aug. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nem, mert stipi-stopi.
2011. aug. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Jaja örültem is az utolsó sorig amikor írtad hogy 30 éves vagy!

Gondold meg szerintem jobban!!

2011. aug. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ha a lány nem apakomplexusos akkor nem fogja érdekelni a kókadt ráncos virslid papa.
2011. aug. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Sztem azaz a csaj amit linkeltél 2eske!XD
2011. aug. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
FUCKYEAH veszély!!
2011. aug. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
12 ev nem a vilag. Amugy a felfogasa nagyon erett. Nem hinnem, hogy zavarna a kurkulonbseg. Nem valoszinu, hogy az a csaj irta, aki nekem tetszik, biztos van meg mas 18 eves csaj, aki az idosebb pasikra bukik...
2011. aug. 15. 18:53
 9/16 anonim ***** válasza:
kókadt ráncos virsli???? 20 évesen jöttem össze a barátommal aki akkor 27 éves volt. Ugye ez csak 7 év. De közel volt a harminchoz. Most már harmincegy éves. Nem nevezném éppen kókadt ráncos virslinek. Tökéletes vele minden. Az ágyban egy isten. Úgyhogy aki ezt írta, gratulálok neki. Szart sem tud. Üzenem a kérdezőnek hogy hajts rá nyugodtan. A harminc éveiben járó férfiak a legsexisebbek.
2011. aug. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 hkriszti1130 válasza:
NYOMULJ RÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ :DD
2011. aug. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!