Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elolvasod és megpróbálsz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elolvasod és megpróbálsz nekem segíteni 1 kínai piacon történt velem ez. hogy találjam meg azt a csajt?

Figyelt kérdés

6-7 évvel ezelőtt Budapesten a 13. kerületben lévő kínai piacon(akkori nevén,shanghai piac egyébként a Fáy utca fele található)leesett a vércukor szintem és kis híján elájultam.

De gyorsan észbe kaptam és odarohantam a hamburgeres büféhez és vettem 1 hambit+colát mivel nem volt szék így hát leguggoltam éééééssss...........miután leguggoltam velem szemben ült 1 pavilonnál 1 ázsiai lány vajszínű egybe ruha volt rajta és ilyen nagy a ruhára nyomtatott piros virágok díszítetek.Még a 19 évem alatt olyan szép lánnyal még nem találkoztam olyan volt mint 1 angyal.....még a hamburger is kiesett a kezemből és csak néztem,néztem és néztem....mivel fal fehér voltam biztos megijedhetett tőlem,de sajnos alig álltam a lábamon így hát hazajöttem.

Két héttel később visszamentem,hogy megint láthassam azt az angyalt,DDDEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE VALAMELYIK KÖCSÖG BEZÁRATTTAAAAAAAAAAAAAAA ÉSSSSSSS NEM VOLT OTT SEMMMI ÉS SENKIIIIIIIII.CSAK 1 NAGY PUSZTA SIVÁR ÉS KOPÁR SEMMISÉG.

Azóta mióta láttam 4 év telt el,de nem telt el olyan nap,hogy ne gondoltam volna rá.

Tudom esélyem se lett volna nála meg fiatal is voltam,de annyira szeretném még egyszer látni.



TEHÁT AZ EGYSZERŰ KÉRDÉS,HOGY TALÁLJAM MEG?

19F


2011. aug. 15. 19:12
1 2 3 4 5 6
 21/53 A kérdező kommentje:

ha 1 kicsit jobban belegondolok annyira gyönyörű teremtés volt,hogy ilyen tuti,hogy nem létezhet,de sajnos nem ott volt,látott,láttam és nem megy ki a fejemből.

Még soha sem volt barátnőt lehet ha szereznék egyet akkor eltudnám felejteni azt az angyalnak nevezett gyönyörűséget?

2011. aug. 15. 21:21
 22/53 anonim ***** válasza:
Végignézted már az összes ázsiai angyal fészbukját?
2011. aug. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 anonim ***** válasza:
Nem ez ment tegnap a tévében?
2011. aug. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 anonim ***** válasza:
Próbáld meg lerajzolni és tedd fel ide a képet...
2011. aug. 16. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 A kérdező kommentje:
nem megy nem tudok rajzolni.:(
2011. aug. 17. 17:54
 26/53 anonim ***** válasza:
Komolyan együtt érzek veled...
2011. aug. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 A kérdező kommentje:
valaki aki a bevándorlási hivatalban dolgozik küldjön nekem priviben elérhetőséget és segítsen nekem megkeresni!!!!!!!
2011. aug. 22. 20:07
 28/53 anonim ***** válasza:
csing csáng csung itt vagyok (bocs de azóta annyi minden történt)
2011. aug. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 anonim ***** válasza:
áh én is együtt érzek veled gondolom nagyon szar lehetett... de én is szeretem az ilyen "kimono-s" lányokat.
2011. aug. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim ***** válasza:

Talán próbálj meg kínai boltokban keresgélni! Hátha! De lehet találsz valaki mást aki hasonlóan néz ki! Sokan vannak, és majdnem mind egyforma! :)


Pár hónapja történt...Kb. Télen. Én is azt hittem hogy ennél a lánynál nincsen szebb, aztán eltelt idő, és rájöttem hogy mégiscsak van nála szebb, és jobb! Annyi különbséggel hogy én beszélgettem vele! Ma már látni se bírom! :/ Pedig szép percek is voltak!


Sok sikert!

2011. aug. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!