Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elolvasod és megpróbálsz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elolvasod és megpróbálsz nekem segíteni 1 kínai piacon történt velem ez. hogy találjam meg azt a csajt?

Figyelt kérdés

6-7 évvel ezelőtt Budapesten a 13. kerületben lévő kínai piacon(akkori nevén,shanghai piac egyébként a Fáy utca fele található)leesett a vércukor szintem és kis híján elájultam.

De gyorsan észbe kaptam és odarohantam a hamburgeres büféhez és vettem 1 hambit+colát mivel nem volt szék így hát leguggoltam éééééssss...........miután leguggoltam velem szemben ült 1 pavilonnál 1 ázsiai lány vajszínű egybe ruha volt rajta és ilyen nagy a ruhára nyomtatott piros virágok díszítetek.Még a 19 évem alatt olyan szép lánnyal még nem találkoztam olyan volt mint 1 angyal.....még a hamburger is kiesett a kezemből és csak néztem,néztem és néztem....mivel fal fehér voltam biztos megijedhetett tőlem,de sajnos alig álltam a lábamon így hát hazajöttem.

Két héttel később visszamentem,hogy megint láthassam azt az angyalt,DDDEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE VALAMELYIK KÖCSÖG BEZÁRATTTAAAAAAAAAAAAAAA ÉSSSSSSS NEM VOLT OTT SEMMMI ÉS SENKIIIIIIIII.CSAK 1 NAGY PUSZTA SIVÁR ÉS KOPÁR SEMMISÉG.

Azóta mióta láttam 4 év telt el,de nem telt el olyan nap,hogy ne gondoltam volna rá.

Tudom esélyem se lett volna nála meg fiatal is voltam,de annyira szeretném még egyszer látni.



TEHÁT AZ EGYSZERŰ KÉRDÉS,HOGY TALÁLJAM MEG?

19F


2011. aug. 15. 19:12
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
Ha te az Ázsiai csajokra buksz, akkor próbáld meg az Asia Centerben! :)
2011. aug. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 A kérdező kommentje:

nem megy nem tudom elfelejteni az egész kép mindenki az emberek akik ott voltak beleégett a tudatomba és nem megy...........szerintetek nagyon nagy hülyeség lenne a megtalálására 227 millio ft-ot rászánni?


teljesen komolyan kérdem.

2011. aug. 22. 20:18
 33/53 A kérdező kommentje:
igazság szerint oda költöztették át azt a piacot, de már évek óta oda járok, de semmi se híre se hamva.
2011. aug. 22. 20:19
 34/53 anonim ***** válasza:
Még 80ezret is kár lenne. Nem fogod megtalálni.. Próbáld meg kínai boltokban ,sűrűn járj ázsia centerbe, nézz azsáia facebookokat.. egyebet nemtudok
2011. aug. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 anonim ***** válasza:
igen szerintem is ne add fel tudom milyen "Álmodozni" hogy megint látod újra persze rosz érzés az a tudat hogy soha nem láthatod többé meg hogy ennyire megtetszett neked...keres,kérdezgess embereket arról a helyről hogy hova tünt az a kínai piac vagy emlékeznek-e rá vagy valami arra utaló jelet lehet hogy más is látta azt a lányt és őt is érdekli a dolog sosem tudhatod ne add fel. és ha tényleg ennyire szereted és meg akarod találni a pénz nem számít max akkor ha feleslegesbe megy.
2011. aug. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 A kérdező kommentje:
azon gondolkozom, hogy egész Ázsia és egész Magyarország területén egyszerre leadni 1 reklámot, hogy itt és itt keresem ezt a lányt.
2011. aug. 22. 20:27
 37/53 anonim ***** válasza:
Fogod magad és elkocogsz a Józsefvárosi piacra. De nem ám csak a villamos felőli részen nézel körül ,hanem a szemben lévő "nagyker" részben is .Elég nagy kiterjedésű , de 1 nap alatt be lehet járni. Ha olyan qrva fontos akkor szánj rá egy napot. Legalább kizárhatod hogy ott nincs.
2011. aug. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim ***** válasza:
H nézett ki pontosabban? Valami hasonló képet linkelj be... oké, hogy egy angyal volt...
2011. aug. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 anonim ***** válasza:
és ha az a lány ezt fenyegetésnek veszi?
2011. aug. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 A kérdező kommentje:

ezeket már mind lerágtam,körbejártam kérdezősködtem,utalgattam erre arra,de semmi........sajnos nem is tudok továbblépni ezen és párkapcsolatot sem tudok teremteni más lányokkal mert egyszerűen nem megy........bárcsak soha ne mentem volna oda bárcsak..........soha ne láttam volna bárcsak ájultam volna el akkor legalább.........áá.....:S:S:S:S

kit akarok én átverni? ez....ez.... képtelensééééég:@:@:@:@:@:@

2011. aug. 22. 20:31
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!