Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyiket szeretitek jobban? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiket szeretitek jobban? A kockahas vagy ha egy kcisit nagyobb?

Figyelt kérdés
lányok irjanak
2011. aug. 15. 22:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Természetesen a kocka.Nem kell mindenek látszani,de azért nem árt ha kicsit kirajzolódik.

Az olyan szexi...főleg ha egy férfias kar is társul hozzá."Láttad már az új 50-est"kérdéssel mindíg fel lehet izgatni:D

2011. aug. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Dévid hásszelhoff vagy nagy alekosz?
2011. aug. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Kocka nem tetszik...Valamiért nem vonz, és ugyan olyannak látom mint egy 'macisabb' pocakot.

Szerintem sokkal aranyosabb(nekem férfiasabb is), ha kicsit nagyobb:)

2011. aug. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Igen sztem a kocka akkor jobb ha rendes izmos hozzá, mert néha olyan szánalmas hogy kockahasú de közben azért mert vékony és csinált 3-4 felülést.
2011. aug. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
szerintem a kocka has olyan sexy
2011. aug. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

[link]

egy nagy kocka csajok?

2011. aug. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
az a jó has amin kicsit látszanak a kockák, de nem kemény mert azon nemjó aludni :DD nameg ha kockás legyen hozzá emberes test is :DD
2011. aug. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Hát az álompasimnak kockahasa van:) Szóval nekem az lenne a csúcs ha kockahasa lenne, de már rájöttem, hogy néha nem árt ha lejjebb adunk az elvárásainkból. Szóval nem kell hogy kocka legyen, de legyen lapos és ne legyen pocakja, mellette pedig legyen szép nagy mellizma és izmos karja, széles válla.
2011. aug. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Linkeljetek már képet, ki mit gondol kockás hasnak, kicsit kockásnak, nem kockásnak, kis hasnak, és még elmegy méretű pocaknak.
2011. aug. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

22:24 vagyok


Utánam szóló kérdésére válaszolva nekem 7 kategória van ha a pasik hasát kell osztályozni.

1. Túl kockás - Ez az amit én már picit soknak érzek, persze nyilván ez a kép modellfotó tehát ezen a képen photoshop és megfelelő megvilágítás is közrejátszhat, de, ha valakinek élőben is ilyen a hasa az nekem sok.

[link]

2. Kockás - Van is kocka, de nem is esett túlzásba, pont jó és még elég izmos is hozzá a testének többi része is.

[link]

3. Lapos, de emellett izmos a teste - Akit már az előző kommentemben leírtam, széles vállú, izmos pasi, aki erős és férfias, de nem kockás a has, viszont úszógumija/sörhasa sincs.

[link]

4. Full kocka has, nulla izom máshol - Ez a tipikus 15 éves kamaszfiú vagyok, gyúrni nem járok, de olyan vékony vagyok, hogy attól kockás a hasam.

[link]

5. Úszógumi - Enyhe, még abszolút tolerálom méretű hasika:) Ha picit mackósabb alkat akkor illik az összképhez.

[link]

6. Se kockák, se izom, de nem is nagyon vékony, nevezzük átlagosnak.

[link]

7. Sörhaaaaas

[link]

2011. aug. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!