Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Barátaim által megismertem egy lányt, egy csodálatos lányt, soha életemben nem láttam még szebbet nála, de hozzám hasonlóbbat se. Hihetetlenül megfogott, de nagyon messze él tőlem(120km), illetve nem is "szabad", de nem tudom kiverni a fejemből. Facebookon is már ismerősöm, még jobban megismertem, még szörnyűbb lett a dolog, most hétvégén pedig találkoztunk 2 napon is, és teljesen magával ragadott így, nem tudom mit tehetnék. Msn címét is már megadta, félek ha még jobban megismerem, akkor még jobban "tetszeni" fog. Biztos, hogy nem fogok beleavatkozni a kapcsolatába, és ha esetleg szakítanak, akkor sem fogok újabb párkapcsolatba bonyolódni, de közhelyesen fogalmazva, ő életem nője, eddig, ahogy megismertem, nála csodálatosabb nőt még soha, de soha nem láttam. A szívem nem engedi, hogy elfelejtsem, vagy ne nézzek rá úgy, mint nőre. Kérlek, segítsetek.
2011. aug. 16. 00:39
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
szegény válaszoló egy normális választ nem láttam eddig.. a hány évesek vagytok mert azt sem mindegy.... ha pedig van a csajnak barátja és szereti is akkor lehet jobb lenne elfelejteni :/ mert csak neked lenne rossz.. bár én minden pasi helyébe megpróbálnám meghódítani :D hisz egyszer élünk.. miért hagynád elszaladni ha ő életed nője ? mit vesztesz vele? semmit.. vagy összejön vagy nem.. de ha nem lépsz akkor meg biztos hogy nem jön össze.. próbáld meg.. én azt mondom légy bátor.. de persze érzelmileg távolságtartó hogy ha esni kell akkor minél kisebbet ess :)
2011. aug. 16. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
egyébként utolsó válaszoló lány vagyok 22 éves :)
2011. aug. 16. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

Én 22, ő 19. A barátjáról inkább nem beszélnék, biztos szereti, de rég nem igaz szerelemről van szó szerintem, ahogy mesélték eléggé érdekes a gyerek, és nem hinném, hogy ő szívből szereti a lányt, én úgy látom szegénykémen, hogy nem teljesen boldog. Egyébként igen, egyszer élünk(de örökké;)), viszont nekem erkölcsi aggályaim vannak ezzel a tervel szemben. Nem vagyok egoista, nem azért mondom, de tényleg annyira hasonlítunk, hogy valószínűleg nem lenne elutasító, ha megcsókolnám. Viszont nekem ez egyszerűen nem pálya, nekem addig nem kell senki, amíg van pasija, ha szakítanak akkor talán, végül is miért ne? :) Így viszont nem. Egyébként ha nem lenne senkije, akkor már pénteken lekaptam volna. :) Nem vagyok éppen félős, férfi vagyok. :) Az a probléma, hogy nincs semmi tisztességes, és ésszerű megoldás...bár szerelemben talán nincs is olyan, de én szeretném valahogy máshogy megoldani, úgy hogy mellette azért a lelkiismeretem is tiszta legyen. Azon gondolkodom, hogy lehet jobb lenne nem beszélni vele, és törölni mindenhonnan, viszont akkor egyértelmű lesz mindenkinek a dolog, és "szívatni" fognak. Illetve nem is akarom megbántani. Valahogy átkellene a szívem nevelni arra, hogy ő csak egy ember, és nem nő.


Egyébként jár az ingyen nyali, pü-ben lehet igényelni. :D:D(viccelek :):D)

2011. aug. 16. 01:00
 14/24 A kérdező kommentje:
naaaaaaaaa, találjatok már ki valamit, légyszí, légyszí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!4444444444444444!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!four!!!!!!!!!!!!!négy!!!!!!!!4444!!!!!!!!!!!!!!!! Köszönöm szépen. :)
2011. aug. 16. 01:07
 15/24 A kérdező kommentje:
Jó, akkor megölöm magam.
2011. aug. 16. 01:13
 16/24 anonim válasza:
ez a legjobb választás... omg :D
2011. aug. 16. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim válasza:
Előző vagyok. A netes kapcsolat veszélyes! de te döntesz :D
2011. aug. 16. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
ne töröld magad sehonnan. és ellenkezik az amiket irkálsz. egyszer hogy erkölcsileg nem pálya aztán megölöd magad :D de tudod mi akkor mond meg neki ha nem lenne barátja akkor te tudnád szeretni és a tenyereden hordozni dobd fel neki a labdád---
2011. aug. 16. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

:D Az, mert nem látom akkor legalább a gyönyörű szemét, és mosolyát...................... :):):) wááááá....

Egyébként nem kell netes kapcsolat, se távkapcsolat, se semmilyen kapcsolat. Úgy sem fogunk egymáshoz közelebb lakni soha, elakarom valahogy felejteni, vagy kiírni a szívemből, mint NŐT.

2011. aug. 16. 01:22
 20/24 A kérdező kommentje:

01:20: :D Megölni magam miért ütközik az erkölccsel? :D Egyébként már próbáltam párszor, mindig túléltem, szóval nem pálya, még valami dolgom lehet itt. :)

Viszont ez amit írtál...nem rossz ötlet, de tényleg. Nem hiszem, hogy annyira hatalmas már a láw, hisz még facebookon sincs kapcsolatba, se semmi. Ha szeretné szívből a srác, akkor egy ilyen nőt reklámozna, hogy a barátnője. Köszönöm szépen! :)

2011. aug. 16. 01:24
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!