Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Barátaim által megismertem egy lányt, egy csodálatos lányt, soha életemben nem láttam még szebbet nála, de hozzám hasonlóbbat se. Hihetetlenül megfogott, de nagyon messze él tőlem(120km), illetve nem is "szabad", de nem tudom kiverni a fejemből. Facebookon is már ismerősöm, még jobban megismertem, még szörnyűbb lett a dolog, most hétvégén pedig találkoztunk 2 napon is, és teljesen magával ragadott így, nem tudom mit tehetnék. Msn címét is már megadta, félek ha még jobban megismerem, akkor még jobban "tetszeni" fog. Biztos, hogy nem fogok beleavatkozni a kapcsolatába, és ha esetleg szakítanak, akkor sem fogok újabb párkapcsolatba bonyolódni, de közhelyesen fogalmazva, ő életem nője, eddig, ahogy megismertem, nála csodálatosabb nőt még soha, de soha nem láttam. A szívem nem engedi, hogy elfelejtsem, vagy ne nézzek rá úgy, mint nőre. Kérlek, segítsetek.
2011. aug. 16. 00:39
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Várjunk, de ez nem jó...basszus...akkor is csak távkapcsolat lehetne belőle. :( Viszont Freudi elszólásom volt...úgy látszik valójában lekakilja a lelkem a távkapcsolatot, csak szerethessem őt. Most végképp nem tudom mit tegyek... Volt már távkapcsolatom, nagyon rossz vége lett.
2011. aug. 16. 01:25
 22/24 A kérdező kommentje:
Nah jó...már tárazom befele a Walter P38asom.....
2011. aug. 16. 01:35
 23/24 A kérdező kommentje:
Jó, kész. Kimegyek, elszívok egy cigit...és...
2011. aug. 16. 01:41
 24/24 A kérdező kommentje:
és nincs válasz.
2011. aug. 16. 01:55
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!